Sponzoring

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dalibor19
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.06.2022 11:57
Zdieľať na Facebook

Sponzoring

Príspevok od používateľa dalibor19 »

Dobrý deň

Hľadám sponzora na svetový novinársky projekt .

Téma projektu: 7 rokov nás špehovala SK vláda prostredníctvom popredných firiem .

Počas tohto času sme zistili množstvo informácií, aj ako špehujú množštvo ďalších slovákov a okrádajú podnikateľov .

Samozrejmosťou boli aj praktiky ako vyhrážky, zastrašovanie, porozlievaná ortuť, jedy v aute, apod...

Chcel by som o tom napísať kompletnú správu, novinársky článok, potrebujeme ešte analyzovať a spracovať zozbierané údaje. Podklady sú už dotvrdené príslušnými slovenskými orgánmi.

Hľadám na to sponzora.
Naposledy upravil/-a dalibor19 v 03.06.2022 12:17, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Sponzoring

Príspevok od používateľa oco13 »

7 rokov nás špehovala SK vláda prostredníctvom popredných firiem .
Kludne ma môžu špehovať dokonca aj do analneho otvoru im dovolím nazrieť. Za mňa je to zbytočný projekt - ak budeš mať projekt ako novinári okopávajú ručne kukuricu, rád im pojdem robiť školitela. :4012: :4012:
Dokonca si trúfnem povedať že bulvárni novinári vniesli medzi ludí viac nešťastia ako kriminalnici. :42f7: :42f7:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dalibor19
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.06.2022 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: Sponzoring

Príspevok od používateľa dalibor19 »

Vďaka za reakciu. Vám je to možno ľahostajné, no sú na Slovensku firmy, ktoré si nedovolia mať vykrádané know-how , prípadne byť podrazené vo verejných súťaźiach .
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Sponzoring

Príspevok od používateľa oco13 »

Hodím to znova medzi nové príspevky , našiel som totiž citát od novinára o novinároch :
Novinári si vo všeobecnosti myslia, že všetci, čo nevidia svet ich očami, sú hlúpi. To v lepšom prípade. V horšom prípade ich považujú za morálne a mentálne menejcenných.
:42f7: :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných