VW Golf III 1,9 TDi - nejde do výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cadulka2908
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 07.03.2009 21:36
Zdieľať na Facebook

VW Golf III 1,9 TDi - nejde do výkonu

Príspevok od používateľa cadulka2908 »

zdravím všetkých mám problém s VW golf III 1,9 TDi 66 kw ALH r.v.98 motor vôbec nejde do výkonu ako keby ho niečo dusilo pri 2000 ot ako náhle odpojím váhu vzduchu auto ide lepšie ale nie tak ako má. pamäť závad je čistá,rozvody nadstavené, podtlakové hadičky komplet vymenené, všetky filtre nové, tlaky dobré, EGR zaslepený, váha vzduchu s funkčného auta.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nepozeraj pamäť závad ale pozri do hodnôt paliva,váhy a tlaku
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... bol som v servise...značkovom... auto po štarte nedrží otáčky...doma som premeral senzor teploty a tlaku sania - hodnoty dobré... výsledok v servise - vymeniť senzor... na otázku- zmerali ste ho? som dostal udivený výraz tváre prijímacieho technika....
Takže naši servismeni nevedia zmerať skoro nič - voltmeter stojí 5E, osciloskop z druhej ruky tiež nie je nekúpiteľný... ale to by sme museli chcieť, naučiť sa to a robiť to...

Ja som laik a už som pochodil X servisov na východe. koľko expertov-diletantov som videl nepočítam. Asi toľko isto ako v iných profesiách na Slovensku. Zrejme tu pán Boh otvoril s nimi mech.
Takže radíte merať - to je to čo skoro nikto nerobí bo nevie bo nechce....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

hjundai napísal:... bol som v servise...značkovom... auto po štarte nedrží otáčky...doma som premeral senzor teploty a tlaku sania - hodnoty dobré... výsledok v servise - vymeniť senzor... na otázku- zmerali ste ho? som dostal udivený výraz tváre prijímacieho technika....
Takže naši servismeni nevedia zmerať skoro nič - voltmeter stojí 5E, osciloskop z druhej ruky tiež nie je nekúpiteľný... ale to by sme museli chcieť, naučiť sa to a robiť to...

Ja som laik a už som pochodil X servisov na východe. koľko expertov-diletantov som videl nepočítam. Asi toľko isto ako v iných profesiách na Slovensku. Zrejme tu pán Boh otvoril s nimi mech.
Takže radíte merať - to je to čo skoro nikto nerobí bo nevie bo nechce....
Mechanizmus zárobku hovorí jednoznačne v prospech hlupákov,povymieňajú čo sa dá,s tým automaticky idú peniaze do kešene.Múdry opravuje,ale seba ukracuje.Jednoduchý mechanizmus ranno konunisticko kapitalistického zriadenia,kto sa hanbí - má prázdne gamby
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Finta je v tom že oni síce chcú meniť ale nevedia čo. Ja kľudne zaplatím za výmenu dielu ale toho pokazeného a nie polovice auta. Nato nepotrebujem ísť do servisu, stačí mi kvalitný manuál kde vyčítam kde je aký diel v aute a to kúpim - vymením.
Toto nieje kapitalizmus toto je fušeráctvo resp. neschopáctvo. Takto fungujúca spoločnosť raz nato dôjde. Pekár upečie zmätok, lekár zabije pacienta, servismen nevie nič opraviť, tesárovi padne strecha.... kam toto speje....

ale už sme mimo "vlákna"...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných