Overenie vozidla VIN

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

patko1 je to tu v ponuke stačí sa pozrieť, hnusný žltý Megane Grandtour, nie je lacné ako lacné
Pachoba
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.11.2010 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pachoba »

Megane Grandtour 1.5 dCi, r.v 05/2009 za 3800 (+ prihlásenie?)...tak to bude zasa riadny šerbel, mal by som nájsť ten ročník aspoň za 6,5-7 tis minimálne?
ešte som zabudol... najazdené 86000 km,kúpený SK
alebo
Ford Focus kombi 1.8 TDCi, r.v.2/2008, 300 tkm, Prvý majiteľ, Serv. knižka, Nikdy nebúrané, Ako nové kúpené v SR, Poctive km, ktore na aute necitit za 3500, ten ide po koľko normálne? možno 7 tis euro? fakt neviem. Za to že má auto najnižšiu cenu ešte to nemusí byť šerbel
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

ono jedno auto musí byť najlacnejšie.... len treba vedieť prečo? Ak chcem predať auto výrazne pod cenu dám ho niekde do rodiny, susedovi, kamarátom, zamestnancom firmy.... alebo do AAA....
Šerbeľ to nemusí byť ale asi ani cukrík to nebude.
kakafko
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 30.05.2008 07:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kakafko »

Nemusite sa dohadovat o tom preco je auto zlte,ani preco je lacnejsie.Firma Schachermayer ma vsetky svoje auta presne v tomto odtieni zltej,nie su to len Renaulty ale napriklad aj Skodovky.Tych aut je vyrazne viac ako 2,3,4ks...Presne v tejto zltej maju aj firemne odevy a dokonca aj celu budovu v tom istom odtieni a auta proste kupia nove a prestriekaju,lebo je to ich firemna farba a nebudu mat kazde auto inej zltej ,ale cela flotila je navlas rovnaka,vratane nalepiek.Co sa ceny tyka,ano je lacnejsie,lebo je firmene a odpisane,firma ho preda a miesto neho pride druhe.Nikto tam nesrobuje ceny tak ako sukromna osoba,alebo zmrdicek v bazare.
Tie kilometre budu velmi pravdepodobne celkom realne,poznam osobne cloveka,ktory od nich bral minuly rok dieselovu Fabiu,presne v takejto zltej,za veeelmi nizsiu cenu od tej trhovej so 160 000km.Posledna vec,ta firma sidli asi 30 metrov od tej nasej,vedla jej zltej budovy ma parkovisko ich zlta flotila a jej pracovnici v zltych odevoch su nasimi klientmi uz zopar rokov a vacsinu z nich poznam osobne...
Takze asi tolko k tomu,preco je modry megane zlty a preco je lacnejsi...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kakafko : práve preto že tiež poznám zopár chalanov odtial , tak by som po nich nekúpil ani ruský bicykel
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
blato@pmxmail.sk
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 29.08.2007 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blato@pmxmail.sk »

ked s apredava firemne auto v dobrej cene a je aj v dobrom stave tak ho berie vacsinou niekto z firmy pre seba alebo na biznis.Treba to ist pozriet a urcite tam budu nejake investicie ale to su na kazdom prekupenom aute.Ak nebede v nejakom dezolatnom stave nieco pomenis a mozno ani neprides na cenu v akej sa inzeruju dane auta,sice ani neviem cenu tohto auta.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

hjundai napísal:... prelakované bolo celé ale lavý zadný blatník a dvere sú aj gitované... plus nové čelné sklo ... a firma zvykne kupovať modré auto kedže firemná farba je žltá lebo je to jednoduchšie nechať prelakovať z modrej....
na otázky hľadajte odpovede v tom servise kde vraj bolo celú dobu servisované: prečo bolo striekané, prečo má iné sklo, prečo je zadná časť gitovaná, prečo bola robená KO....

:40bd: :d :D ::: :::

Preco asi ma menene celne sklo??? Ked dostanem kamienok do celneho skla tak sa asi musi vymenit!!!!! :41c2:

Alebo sa mylim???
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Pachoba napísal:Jasné, bol som tam (aj ešte na tretej stránke) ale skôr som myslel či nie sú nejaké interné záznamy v Renaulte.

Poznámky z kontroly originality:
Výrobca nezakódoval rok výroby do VIN čísla,rok prevzatý z dokladov.Čelné sklo nie je pôvodné.
Nezhoda údaju o farbe vozidla spôsobená zmenou farby povlakovej vrstvy karosérie vozidla.
VIN vyryté,Vintest nemeraný.
Vozidlo prelakované-pôvodná farba modrá tmavá.
Číslo motora-Nečitateľné.


Prelakované, takže či bolo prelakované z dvôvodu búračky sa už nedozvieme.
Číslo motora-Nečitateľné ... s týmto nebude problém u policajtov?
Má to byť origo kúpené na sk v 2008 tak nechápem vôbec tú KO-čku po 4 rokoch
Je to firemné auto s údajne 204580 km teraz.

Cislo motora nikoho nezaujima!!!! Motor je vymenitelny diel.

Ale VIN cislo a stitok musi bit O.K. :41c2: :41c2:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prochy , ale číslo motora obsahuje aj typ a ten ked je nečitatelný tak dovi dopo STK.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Ešte som neabsolvoval TK, kde by mi kontrolovali č. motora. lol
magero
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.06.2014 14:06
Zdieľať na Facebook

Kontrola VIN

Príspevok od používateľa magero »

Zdravim Vas, chcel by som vas poprosit ci by ste niekto z vas vedel preverit toto VIN cislo wvwzzz3czap029662 (VW Passat 2010 2.0).
Totis mam kamosa, ktory ma pristup do DB VW, ale prave teraz je mimo republiku.

Ak by ste niekto mohol, bol by som vam velmi vdacny.

Roman

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných