VW Passat 2.0 tdi - trhanie motora , vybrovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mrmajky
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.03.2014 07:58
Zdieľať na Facebook

VW Passat 2.0 tdi - trhanie motora , vybrovanie

Príspevok od používateľa mrmajky »

vlastnim passat 2.0tdi rok 2007 dsg a vcera znicoho nic zacalo ho trhat zle zacal ist motor aj mi vyhodila kontrolka motora mal som pocit ako ked zle pustate spojku a chce skapat motor kamarat su myslel ze je problem s prevodovkov lenze ta radi perfect predtym sa tam menilo turbo lenze on vykon nieak by som povedal nestratil lebo aj z vyfuku velky dym siel strasne trhanie vybrovanie stale nie len ked ide clovek rychlejsie pocit ako ked ma skapat motor neviem to opisat vedeli by ste mi poradit stalo sa to uz niekomu ? dalsi kamarat si mysli ze ide o nieake cerpadlo
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ani pánbožko netuší kde sa jedna veta končí a kde začína druhá, ani som to nedočítal, otras... :::
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

ako keby som čítal GAŠPAROVIČOV príhovor - katastrofa
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Z mobilu alebo tabletu sa ani inak písať nedá....Respektíve dá ale trvá to večnosť...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak veru, neospravedlňuj sa, že k ľuďom, od ktorých niečo chceš, nemáš ani len toľko úcty, aby si zrozumiteľne napísal čo vlastne od nich chceš. A čarovné slovíčka sa z mobilu tiež ťažko píšu...
mrmajky
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.03.2014 07:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mrmajky »

sorry no na mobile som to pisal a rozculeni! auto ma najazdene 240tisic km predtym sa tam menilo turbo uplne nove,nechapal som tomu lebo jeden den ide ako hodinky a zrazu sa mi toto stane asi pred tyzdnom som tam dal menit vsetky filtre a olej a zrazu toto, neviem ci je auto v nudzovom rezime lebo kludne dalo aj stovku len strasny aj dym siel z vyfuku,uvidime co mi povedia auto je uz v servise
mrmajky
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.03.2014 07:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mrmajky »

akurat som volal do servisu ze je strasne zadrbany ventil regulacie ze to cistia ze to vyzera byt tím uvidime turbo sa tam menilo aj cerpadlo asi pred rokom sam som zvedavy neviete asi cenu co stoji taky ventil regulacie ?
jabiker
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.06.2014 12:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jabiker »

Ja som tiez majitelom passata a kupil som ho novy. Zatial ma iba 160tis.Ale uz sa neviem dockat kedy sa toho kybla zbyvim. Nepokazila sa tam asi len voda v ostrekovaci. inak som menil asi uplne vsetko. VW group uz odomna nedostanu ani cent.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24974
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

U auta nie je nič nemožné,ale Tvoj prípad môže byť jednoducho taký,že si iba obeť hlúpej dielne.Jedna zlá oprava za druhou a nakopí sa požehnane,neustále to vyberá groše z peňaženky.Ale objektívna pravda to byť vcelku nemusí.Súhra kde sa stretne všetko pochybné zase nie je žiaden zázrak.
Riešenie nie je oznámiť že toho mám dosť,ale pri prvom probléme získať čosi informácií aby sa veci vyvíjali správnejším smerom.Ale poznajúc mentalitu väčšiny (múdre rozhodnutia nakoniec)to nie je výničný prípad.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

jabiker napísal:Ja som tiez majitelom passata a kupil som ho novy. Zatial ma iba 160tis.Ale uz sa neviem dockat kedy sa toho kybla zbyvim. Nepokazila sa tam asi len voda v ostrekovaci. inak som menil asi uplne vsetko. VW group uz odomna nedostanu ani cent.
No, aspoň sa toho bezproblémovo zbavíš, keďže Passat je stále akousi modlou medzi manažérmi. Ako nasledujúce auto odporúčam Mazdu 6, Toyotu Avensis, Hondu Accord, ale najlepšie s nejakým benzínovým motorom, ktoré horeuvedené automobilky majú na špičkovej úrovni.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných