ako sparovat iphone 5s a RNS510 columbus

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maruno
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.02.2009 14:18
Zdieľať na Facebook

ako sparovat iphone 5s a RNS510 columbus

Príspevok od používateľa maruno »

Zdravim,
mam otazku, ako niekto riesil nsledovnu zahadu: VW Touareg rv 2009 ma navigaciu RNS510 Columbus a neda sa sparovat s Iphone 5s (iOS7). Vie niekto poradit, ci je to chyba stareho firmwaru, alebo BT jednotky pod sedadlom spolujazdca? VW najde cez BT iPhone, ale dalej uz vypise chybu , ze jednotka nie je kompatibilna s iPhone 5s.
janciJOHNY
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciJOHNY »

Ja si myslím, že s týmto ti poradí zadarmo každý ochotnejší predajca na predajni VW, to len pre prípad, že by ti tu nikto neporadil.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Vyskúšaj spárovať s obyčajným telefónom ktorý má bluetoth...
...Ak to pôjde,tak potom s IPHONE to asi nespáruješ a ako tu bolo písané choď do VW...
...Alebo ešte skús v nastaveniach bluetoth v telefóne nájsť položku AUTORIZOVAŤ,ktorú musíš potvrdiť...
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

este si pozri ci nemas plnu pamet , mne sa to stalo na mondeu ze som sa nevedel sparovat ,tiez mi ukazovalo mobil ale nedalo sa sparovat , nakoniec som vymazal par zariadeni co som uz davno nevyuzival a ide mi to bez problemov , za pokus to stoji
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Ešte raz-musíte v telefóne nájsť v nastavení bluetoth položku
AUTORIZOVAŤ,ktorú je potrebné potvrdiť a potom by sa to malo spárovať...Ešte si vypýta kód,ktorý by mal byť v návode od autorádia a je ho potrebné zadať do mt...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Bluetooth je nejaký štandard takže nevidím dôvod na aktualizáciu softvéru v rádiu...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných