VW Golf 2.0... GTI,TSI,TFSI,R???

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sparing1
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sparing1 »

..zacina to byt uz trochu smiesne, ze akakolvek otazka a to aj uplne konkretna a jasna, ako aj diskuzia v ktorej podstata je smerovana na nieco od VAG (ako aj tato tema), vzdy sklzava do roviny okamziteho oplutia VAG a zavedenia temy uplne mimo poziadaviek a podstaty dotazujuceho..
Vobec by nebolo zle, ak by sa na konkretnu otazku vyjadrovali ti, co konkretnu vec vlastnia, vlastnili, prichadzaju do styku s tymito konkretnymi vozmi a maju relevatne skusenosti..


Mimo to je uplne od veci sa tu bavit o EVO, STI a inych specialoch, pokial sa tu clovek jasne pyta na konkretne agregaty od VAG. Neviem co k tomu viac dodat, svoje skusenosti a poznatky na tieto agregaty som v strucnosti uz napisal.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno sa pýta na VW len preto, že nič iné nepozná tak mu treba otvoriť oči...
Sparing1
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sparing1 »

jo, mozne to je.. ale naozaj je potrebne tu kazdemu kto spomenie v akejkolvek veci VAG "otvarat oci"?

Mam pocit, ze sa to tu uz trochu prehana.. o to viac ak sa proti GTI, R-ku a pod. kontruje EVO-m ci STI-ckom, pritom tu ma snad jeden zo 100 prispievajucich na fore (a mozno aj to je este silne cislo) realne skusenosti s agregatmi na ktore sa pyta zadavatel temy.
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Ak by som musel iba z tych golfov vyberat tak urcite R.
steve75
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.03.2007 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa steve75 »

Len pre úplnost.

Koncern VW je už:Škoda, Seat, Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Man, Ducati, Lamborghini, Scania, Suzuki

a bude sa dalej rozrastat.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

steve75 : škoda že z toho nechápeš že to ide k horšiemu
erikhoper
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.06.2014 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikhoper »

cicmanec napísal:Možno sa pýta na VW len preto, že nič iné nepozná tak mu treba otvoriť oči...
:DD Neboj sa z čerešne som nepadol.. Len pre tvoju, alebo Vašu inforemáciu na STI-čkách mám odjazdené dosť, nakoľko som tie auta predával, taktiež poznám komplet koncern zn. Subaru, ide o to, ako niekto tu už spomínal, treba zvážiť možnosti A a B..

Na údržbu daného auta jednoducho nemám, aj keď by som ho bral všetkými desiatimi..
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Podla toho ako by si s tym sti alebo evom jazdil.pokial normalne a raz za tyzden nejaky naklad tak servis je uplne v pohode.pokial nakladacka 3-4x do tyzdna alebo ako treningove auto tak to je ina rec.takze ak by si radsej subaru ale sa bojis vydajov za servis tak ti mozem kludne povedat ze nestresuj.nieje to nic hrozne pri beznom pouzivani.
steve75
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.03.2007 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa steve75 »

cviro123 napísal:Daimler AG vlastni neviem ci stvrtinu ci tretinu v EADS /European Aeronautic Defence and Space Company/ momentalne uz Airbus Group. Vyrabaju stihacky, helikoptery, kozmicke lode a vsemoznu techniku okolo toho a este som nevidel mercedes lietat :d :D
Ale motor z Lamba je oturbeny v Audi RS6 napr. A v úprave MTM má nad 800PS.
erikhoper
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.06.2014 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikhoper »

lukyto85 napísal:Podla toho ako by si s tym sti alebo evom jazdil.pokial normalne a raz za tyzden nejaky naklad tak servis je uplne v pohode.pokial nakladacka 3-4x do tyzdna alebo ako treningove auto tak to je ina rec.takze ak by si radsej subaru ale sa bojis vydajov za servis tak ti mozem kludne povedat ze nestresuj.nieje to nic hrozne pri beznom pouzivani.
Ano to beriem,ale iba v tom pripade ak by som bral uplne nove a osobne zabehol.. Neviem kto na aute jazdil a hlavne akym sposobom... A tam moze byt problem co sa tyka servisu..
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

erikhoper : prepáč, ale myslíš si že Golf s výkonom 200PS+ si kupuje starý dedo na jazdenie do kostola ?
Ten kto si takéto auto kupuje, si ho kupuje preto aby ten výkon aj využil, čiže môžeš mať rovnaký problém
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Presne jak pise ivko.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 21 neregistrovaných