VW Passat 2.8 V6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kubo911
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 26.07.2012 17:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubo911 »

ja som v 18tich zacal na 200 konovom bmw, tu som, nikoho som nezabil ani nezranil, dokonca som nenapachal ani ziadne materialne skody. Oblecte opicu do peknych siat, ale stale to bude opica... je jedno kto ma kolko rokov, ale ked raz niekto nevie soferovat alebo je magor tak bude magor v 13 aj v 70ke. Podla tej zvratenej logiky odstupnovat vekom vykon auta, ktore mozete riadit, dobre, ale potom aj starym paprdom, ktory meju reakcie ako zrazena macka na krajnici, potom kedy by ste mohli mat silne auto?? od 35 do 50?? alebo ako? kazdy nech si kupi to na co ma...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kubo911 : ja ti to skúsim vysvetliť takto . Ja som jazdil ako hoviadko božie v 20tich na Š120L a jazdím tak aj v 50ke aj keď som už vystriedal kopu aut. Som sice "vyjazdený" , nepácham priestupky ani nehody ani škodové udalosti , ale jednoducho robím luďom zle. To preto že ludí nemám rád.
Podla mojej zvrátenej logiky by vodičák mal stáť 50tisíc eur mal by trvať 10 rokov a bolo by k nemu treba aspoň 3 VŠ. Vieš si predstaviť ako krásne volno by bolo potom na cestách?? neboli by žiadni mrtvi ani zranení a dopravní policajti by stáli v rade na úrade práce.
Pre zadávatela - len smelo do toho , kup si 2,8VR6 . Mne ten motor v Sharane žral baj očko 17L. Idealne auto pre študenta. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 27 neregistrovaných