Zhabane auto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ludomilo
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 19.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludomilo »

ked mal chlapik plnu moc s autami disponovat
tak je to problem toho, cu mu tu plnu moc dal, ved mu ju dal legalne a oficialne
a teda mohol auta predavat
chyba je teda v systeme kontroly na ministerstve
tvoj problem by to bol vtedy, keby chlapik mal napr. falosnu plnu moc- a predal by auta neopravnene
proste na ministerstve mali bordel, a za to prerdsa nemozes pykat
ved napr. ak mi svokra da plnu moc na disponovanie s autom aj na jeho predaj a ja ho predam
tak nemoze prist za tebou moja svokra a pytat si auto spat
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

tu je to zas samy pravnik... Nikto to splonomocnenie nevidel a vsetci vedia na co konkretne dostal plnu moc. Najskor mal plnu moc na predaj a s tym suvisiace pravne ukony, nie nechat si cash.

1. Splnomocnenie disponovat s majetkom neznamena ze ho moze predat a peniaze si nechat. To je taka ista kradez ako keby potiahol kluce zo stola a s autom zdrhol.
2. Policia ma pravo zadrzat vec ak je podozrenie ze SUVISI s trestnou cinnostou. To znamena ze to ani nemusi byt samotny predmet kradeze. Ti co sa tu buchaju do prs ze by nevydali a nevydali - v CPZ by vas to preslo.
3. To ze na MH dali splnomocnenie k*kotovi s tym absolutne nesuvisi. BTW. Ak zamestnam cloveka s cistym registrom trestov, je to garancia ze nikdy ziadny trestny cin nespacha?
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

v tejto podvodnickej republike,kde lump a kmin je zakonom chraneny,,nicomu neverim,, slusny clovek kupi auto - chrapun zasraty podvodnicky vybere airbagy,polepi ten srot,stoceny,naburany,najdes tam 10-12 veci kde to nemoze prejst STK,jasne ze prejde - preda ti auto za dost penaz AKO TIP.TOP bez investiciii a ked ho chces za tyzden vratit - posle ta do p,,,,ze to mas dat na sud,, ides na policiu,tam ta poslu na sud cez pravnika,,chrapun je vysmiaty a jebe na tebaaa,,neda ti ani cent a vozit sa nemozes aby sa to nerozpadlo - kazdy ta posuva inde,,tak co tu cakate za spravodlivost??? iba jedna, riadne takeho ujjebat dolamat mu ruky zobrat peniaze a auto mu rozbit,aby zas nenasiel takeho dilina co mu pojde o krk,,a potom ho zazalovat kde aj tak chuja ziskas,lebo je to o dokazovani a takyto kokkkoootkovia v tom chodit vedia,,,, v slivkovo-bananovej slov.republike musis cihat aj v sne - lebo tu je tolko kkkokkoootov a kminov,ze brat brata okradne a podvedie,,a kto mi neveri a je pravnik alebo policajt moze sa ozvat ,,, KAZDY TU NA TEBA AKO POSKODENEHO OKOLO AUT JEBBBEE A JE DO DO NEKONECNA A PRE PODV.KKKOKOOOTKOV JE TU RAJ....1000x rychlejsie teba zavru na vyhrazanie a bitku ako takeho podv.kkokoootka co ta vedome okradol,lebo tu je taka fassa republika a zakony,,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

na takych vedomo kminskych dementov sa slusne ani neda - uz som skoncil neboj.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Statočne si sa rozčúlil.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

makrela napísal:Keď však dlžník nemá majetok, t.j. peniaze , alebo majetok ktorý mu možno zexekuovať, tak všetko predchádzajúce je zbytočné čítať, len sa ti zvýšia náklady, a príjem žiadny.
to akoze ked aj vyhram sud tak mi je to v tomto pripade prd platne? to potom odkoho mam teda nahat peniaze :3020:
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

No od nikoho, a čo myslíš keď nič nemá z čoho ti to zaplatí. Maximálne mu dajú exekúciu na plat, a keď budeš mať štastie tak ti to bude po 30 evri splácať. Keby to bolo ako kedysi za starých dobrých časov , že dlžník šiel do šatlavy a sedel tam kým dlh nesplatil. Takto sa poprepisujú majetky, potencionálny páchateľ nič nemá , nič platiť nemusí, na né.

Daj si -poslanec ďuračka- a uvidíš v plnej nahote tento smiešny systém, milionár berie dávku v hmotnej núdzi, vila za 20 mil. prepísaná na 8 ročnú dcéru. Radosť to žiť
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Výstižné a stále aktuálne: https://www.youtube.com/watch?v=73w3udveo98

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných