VW Passat Variant 2.0 TDI CR Manual

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ladislav145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.04.2014 18:40
Zdieľať na Facebook

VW Passat Variant 2.0 TDI CR Manual

Príspevok od používateľa ladislav145 »

Kupil som si Passat s CR ale je dovezený ročník 2010 kde zoženiem manuál lebo vo VW mi povedali 100€
Ale keď niekde najdem manual tak je starý
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zváž či ho vôbec potrebuješ
ladislav145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.04.2014 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladislav145 »

Tak 100€ je dosť ale rozmyšľal som nad nejakým vrakom z SK ale to nemôžem najsť
Nevie mi niekto pomôcť ?
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Na internete sa dá niekde stiahnuť..stačí to zadať do strýčka GOOGLA...ale ked si to vytlačíš tak to nebude v takej uhladenej forme knižky ako originál..
Inak ako píše ivko aby si zvážil či ho za taku sumu potrebuješ..ja ho k hentakému autu ako máš ty mám,ale že by som ho niekedy vyslovene za tie roky potreboval, tak to povedať nemôžem..proste dá sa povedať že je to zbytočné...nič iné ako hovadiny typu, kde sa púšťaju svetla, stierače, ako sa ovládaju okná, sedadlá a klíma sa tam nedočítaš..jediné čo by som si vytlačil by bola schéma poistiek a inak nič nepotrebujem čo je v tom manuály..alebo potrebuješ niečo špeciálne vedieť čo sa týka ovládania niečoho v aute?ak áno kludne sa spýtaj poradím...
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

herin napísal:Na internete sa dá niekde stiahnuť..stačí to zadať do strýčka GOOGLA...ale ked si to vytlačíš tak to nebude v takej uhladenej forme knižky ako originál..
Inak ako píše ivko aby si zvážil či ho za taku sumu potrebuješ..ja ho k hentakému autu ako máš ty mám,ale že by som ho niekedy vyslovene za tie roky potreboval, tak to povedať nemôžem..proste dá sa povedať že je to zbytočné...nič iné ako ho*** typu, kde sa púšťaju svetla, stierače, ako sa ovládaju okná, sedadlá a klíma sa tam nedočítaš..jediné čo by som si vytlačil by bola schéma poistiek a inak nič nepotrebujem čo je v tom manuály..alebo potrebuješ niečo špeciálne vedieť čo sa týka ovládania niečoho v aute?ak áno kludne sa spýtaj poradím...
Nazdar.A vedel by si aj mne poradit???Mne treba na tourana r.v 04 a na nete nie je nic.DIKI
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

touran....
http://www.ulozto.sk/hledej?q=touran
Je to nižšie v tých vyhladaných súboroch.
myslím že tam je aj 2003, 2005 atd...
alebo
http://www.uloz.to/hledej?q=vw+touran
ladislav145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.04.2014 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladislav145 »

Kamo o fórum som navštívil a linky je zmazany a z ulož to mam stiahnutý ale ja mam už ten novší Passat
Preto sme tu písal inak by som Vás neotravoval
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

A je ti to ozaj nutné?
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

ladislav145 napísal:Kamo o fórum som navštívil a linky je zmazany a z ulož to mam stiahnutý ale ja mam už ten novší Passat
Preto sme tu písal inak by som Vás neotravoval
hmm..Ty máš už akože ten "nový model" B7..
Myslíš že tam sú také enormné zmeny?jááj ano zabudol by som že tlačítko ručnej sa presťahovalo vedla šalt páky, tlačítko výstražných smeroviek išlo pod rádio a namiesto neho fukli hodiny..no a aby som bol úplne presný zmenilo sa podotýkam len tvarovo ovládanie klímy a výplne dverí..inak je to to isté auto ako rok 2009..
mohol by si napísať čo ti nie je jasné, alebo čo nevieš ovládať...alebo chceš ten manuál len pre dobrý pocit?
Ja ked som si kupoval passata, tak som nastúpil rozhliadol sa a hned som vedel kde všetko je..neviem či je to inteligenciou,ale nič ma nezaskočilo..a dodnes som mal manuál otvorený asi 2 krát aj to len tak zo zaujímavosti som ho prelistoval..
voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

voska napísal:
herin napísal:Na internete sa dá niekde stiahnuť..stačí to zadať do strýčka GOOGLA...ale ked si to vytlačíš tak to nebude v takej uhladenej forme knižky ako originál..
Inak ako píše ivko aby si zvážil či ho za taku sumu potrebuješ..ja ho k hentakému autu ako máš ty mám,ale že by som ho niekedy vyslovene za tie roky potreboval, tak to povedať nemôžem..proste dá sa povedať že je to zbytočné...nič iné ako ho*** typu, kde sa púšťaju svetla, stierače, ako sa ovládaju okná, sedadlá a klíma sa tam nedočítaš..jediné čo by som si vytlačil by bola schéma poistiek a inak nič nepotrebujem čo je v tom manuály..alebo potrebuješ niečo špeciálne vedieť čo sa týka ovládania niečoho v aute?ak áno kludne sa spýtaj poradím...
Nazdar.A vedel by si aj mne poradit???Mne treba na tourana r.v 04 a na nete nie je nic.DIKI
Joooooj,na nete je toho haba dej ale nie po sk alebo cz...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

To je zaujímavé, že VW chce kilo za manuál... BMW od r.2004 posiela na základe registrácie na ich stránke manuál na CDčku zdarma - to sú služby! :3035:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A škodovka patriaca do toho istého koncernu ich má na svojom webe voľne na stiahnutie...
stripe
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.10.2010 07:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stripe »

Mám manual v služobnom aute, ak nezoženieš, môžem ti ho prefotiť, len potrerbujem trošku času a prípadne doniesť,- jazdím po Slovensku, ak nepíšeš, odkiaľ si...
Ja som sťahoval na svoje auto, a trošku som sa s tým potrápil, ale podarilo sa...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], peterjanto, vodu.06 a 20 neregistrovaných