2,5 TDI V6 - nestartuje po vymene pal. filtra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ja som len pisal ako to ma odvzdusnit a ako nie!My mame,lebo robime s autami den co den,a kto nema ako napriklad zadavatel temy,moze mat smolu.Este raz napisem jasne,naliat filter pri vymene je ciganska robota.
msakac33
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 14.08.2013 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msakac33 »

avelmak napísal:naliat filter pri vymene je ciganska robota.
ty nie si v poriadku chalan, vypisujes tu totalne pitchoviny, ktore nikoho nezaujimaju, my sme mu poradili a pre buducnost ked sa bude drzat toho postupu, nic nepokazi, spravil som tak stovky aut a kazdy a jeden mechanik, ktoreho poznam to tak robi, ze naleje cistu naftu do filtra, tak sa uz neposer sam zo seba curacik :4090:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tri deci akože nefiltrovanej nafty z doliateho fitra by malo tomu motoru ako uškodiť???? :4090: A kde je napísané že bude nefiltrovaná? Ak ju tam dolejem zo správnej strany tak filtrovaná bude. Myslím že väčšia pohroma sú rôzne čínske nekvalitné náhražky filtrov ktoré sa len tvária ako filter a teda nič nezachytia počas svojej celej funkčnosti a nie to že som tam dolial pár deci nafty ....A ak už tak bordel sa drží na spodku nádoby s naftou. Takže ak zoberiem čistou striekačkou z hora tak aký tam už bordel môže byť....
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

na nekvalitné kazové motory treba kupovať veci čo stoja viacej ako 5 eur/kus - kúp lvalitu, dostaneš kvalitu aj zo svojho auta.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 33 neregistrovaných