VW Golf IV - klimatizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - klimatizacia

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Zdravim Vás.

Mám taký problém ked som stál v kolone a bolo okolo 25 stupnov tak mi uplne slabo chladila klimatizácia a ked som sa rozbehol tak už išiel pekne chladný vzduch.Bol som v servise vyservisovať klimatizaciu odsal mi stare chladivo naplnil nove vydezinfikovla klimu a zistili sme že mi nejdu sahary na chaldiči na prvu rýchlost. Doma som ich skusal napriamo tu mensiu nešla ani tak. premeraval som aj multimetrom a vnutro bolo spalene. Tak som kupil novú tu malu saharu vymenil som ju pustil klimu a hla obidve išli pekne na pomalu rýchlost klimatizácia chladila.3 dni to takto fungovalo a dneska zasa to iste stojim nechladi idem chladi a pozeram a ventilatory zasa nejdu.Iba sem tam ich tak na 10 sekund pusti naplno inak stoja. čo tomu môže byt ???

Dakujem za odpovede.

Vw golf Iv 1.9 tdi s climatronicom.
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

SOm zabudol ten je nový.Mám ešte 3 kusy doma skusim vymenit ale to asi nepomože. Ale klimatizacia chladi ked idem ako stojim tak chaldi slabšie a nejsu tie ventilatory na prvu rýchlost. Ale po vymene toho jedneho išli oba 3 dni a teraz nič.
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Trosku sa vyznam v elk tak rozmýšlam do ventialtora idu 3 kable jeden bude - a 2 + jedna pomala rýchlost druha rýchla.Ked to zapojim napriamo tak tá pomala nejde a pritom včera ešte išla ked to bolo v aute.A ked som rooberal tie ventilatory minulu jesen tak tiež mi nešiel napriamo. A po vymene toho maleho išiel. ZAjtra skotrolujem kable či neni niekde odhnity alebo nečo. Tá kocka tu som pozeral minulu jesen ta vyzerala ok aj ked som bol na diag tak bola ok.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No treba brať do úvahy aj takú, vec že vetrák ak bol z vrakáča mohol doslúžiť presne tak ako ten Tvoj pôvodný....Ak si kupoval nový tak som nič nenapísal. Ale premerať by to bolo treba alebo teda jak si písal skontrolovať šecko doradu
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Vetrak som kupil novy.On funguje zasa iba na tu rychlu rychlost. Nemate niekto schemu zapojenia ako to je pozapajane vsetko ?? Ja to typujem niekde na zly kontakt alebo na neco lebo ked som to menil tak isli oba pekne na pomalu rychlost. Mna uz z toho auta ebne furt neco clovek sa snazi to drzat v top stave a furt neco.
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Mne klimakompresor zopne aj klima chladi len tie skuvene ventilatory nejdu na pomalu rychlost.Ono stiha jak stak chladit ale neni to ono. Ked sadnem ocovi do rozhorucdneho auta a pustim klimu tak do 2 min kocky ladu su na mne a tu 10 min nez sa to aspon trocha vychladi.
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

ten som nemenil. Teraz nemam cas sa s tym kaslat moc buduci tyzden maturujem. Potom po maturite to rozoberem a popozeram kable snimace vsetko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 20 neregistrovaných