VW Passat - zamknuté dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

octavia98
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 17.12.2012 16:44
Zdieľať na Facebook

VW Passat - zamknuté dvere

Príspevok od používateľa octavia98 »

Dobrý den poštastilo sa my a uzamkli sa my zadné dvere na vodičovej strane na passate combi B5+ rv.2001, neviem ich otvorit ani z vonka ani zo vnutra takže som sa do toho chytil,ale prišiel som len po polechový kryt ktorý je pod tapacirungom a neviem ako dalej,jednoznačne jeto zámok musím ho vymenit ale ako ked neviem otvorit dvere vie my niekdo poradit čo stým??ako mám ten plechový kryt dat dole? Dakujem za každu pomoc.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Neviem či je to ten istý problém ako som mal ja, ale na mojom VW Touran 2007 sa mi tiež nedali otvoriť PZ dvere a tiež som sa nedostal k tomu odobrať ten vnútorný plech dverí.
Ja som to vyriešil tak, že som cez dieru v tom plechu prestrčil oceľovú tyčku, oprel ju o teleso zámku, poklepkával som na tú tyčku kladivom a súčasne som sa pokúšal diaľkovým ovládačom dvere otvoriť. Po niekoľkých pokusoch sa to podarilo a potom som už v pohode vymenil zámok.
Ale konečne keď neotvoríš tie dvere sám, v servise VW určite nebudeš prvý s takým problémom, zrejme vedia ako také niečo poriešiť.
puma11212
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 25.01.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa puma11212 »

neda mi to ten isty problem som mal :3035: , takže dolu na tom plechu je krytka gumena tu daš dole vytlačiš kolik ktory drži okno a stahovačku po kope, ked prideš po zamok je tam lanko ktorym tahaš vonkajšiu klučku dostaneš sa ktomu lanku a poriadne potiahneš a dvere su otvorene, chyba bude asi vtom že ti tam nejde prud do zamku, vela štastia ja som sa stym sral 2dni, najlepši by bolo keby maš stary zamok taky isty a podla neho si si to nacvičil :4012:
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

plech je nanitovaný - treba to odnitovať a dať tam potom šróby s matkami pre ďalšie rozoberanie a ľachšiu prácu - to je celá veda - je tam asi 10 nitov cca.
puma11212
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 25.01.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa puma11212 »

impax
ked povoli všetky skrutky na tom plechu a odpoji okno od stahovačky tak plech vyberie je von, nič sa neodvrtava!!!, ked sa kupuje stahovačka tiež je stym plechom kompletna! :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných