Nissan Terrano II - agr ventil

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaro834
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.01.2013 22:57
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano II - agr ventil

Príspevok od používateľa jaro834 »

Pozdravujem Vás. Ako sa dá obísť AGR Ventil na Terrane 2 2.7 TDI 92KW, ide mi biely dym z výfuku a auto ide iba do 2500 otáčok, potom už ide tak kolisavo... nemá výkon
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

To čo popisuješ je problem s predvstrekom na čerpadle ak ti smrdi z vyfuku nespalena nafta.Poruchu predvstreku sposobuje nekvalitna nafta.
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

Biely dym moze znamenat aj vodu v spalocom priestore.
jaro834
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.01.2013 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro834 »

Keď auto naštartujem, tak ide v pohode, no keď ho pár krát vytočím do otáčok, tak začne ho dusiť.... naftu tankujem len na OMW a nikdy pred tým to nerobilo.... už som rozmýšlal či to nemože byť niečo s vyfúkovým potrubím, keď to zo začiatku ide a potom už nie.... jeden my vravel, že to môže byt váha vzduchu... vymenil som ju za úplene novú, ale aj tak nič...
jaro834
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 03.01.2013 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro834 »

Mám ten problém stále, ked sa auto zohreje, tak ide vytočiť iba do 1200 otáčok... a kúri to tak na bielo.... už neviem, čo mam robit... na diagnostike my vypísalo čerpadlo, no dal som ho repasovať a robí to stále... skúste my niekto poradit... Dakujem Vám
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní