Ochrany ram

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Ochrany ram

Príspevok od používateľa spitiVodka »

Chcel by som sa opytat ohladom ochrannych ramov ze ci niekto zaznamenal po na namontovani ochranneho ramu nejake zvysenie spotreby ? dakujem
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

[img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img] [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img] [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img] [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img] [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img]
Ked niekto napíše že áno tak si ich nenamontuješ alebo ako ?
Podla mna ani nikoho nenapadlo nad takou sprostosťou ani uvažovať a tobož to reálne merať
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

O to nejde ci to ano alebo nie len sa jedna o to ze ho uz mam namontovany aj so zadnym ramom a bocnnymi stupakmi a nejak sa mi zvysila spotreba a chcel som vediet ci sa to niekomu este stalo a ci to je tym sposbene alebo mam hladat problem niekde inde vies !!
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

No nie na Peugot ale na VW Tiguan ,,, a neviem preco mi to dalo do tejto skupiny .... mozno to bude tym ze som to pisal cez mobil ....a daco som neodklikol
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

nooo o 2,5L a pritom jazdim tak ako predtym a aj tu istu trasu !!
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

Ahaaa takze je to normalne hej ?? .... cize sa stava aj inym teda ....??
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pána boha... Viac o 2,5 litra...
Nože prezrad kadial jazdíš - ktoré sú to tie isté trasy (mesto / dialnice). A hned daj aj čo je v tom za motor (benzín / diesel).

Ano po namontovaní rámov by ti mohla stúpnuť spotreba, ale to by tie rámy nesmeli byť z trubiek, ale plného železa, že by si teda vozil tak 200kg naviac
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

No tak Ivko1 ......ide teda o diesel 140konovi 2.0L a jazdim pravidelne tu istu trasu kazdy den a je to dialnica prave na tej som si to vsimol a auto mam uz viac ako 2 roky a stale to bolo o tom istom len ako nahle som si dal ram namontovat tak to islo hore .....ved to mi je na tom divne ze su to len trubky a nie dake roxory ........ze sa zdvihla spotreba hore ......a budem sa tu uz niekolkykrat opakovat pre nechapavych, citajucih nepozorne a ludi co sa chytaju len blbosti a ribia si vysmesky a necitaju pozorne......ci je to sposobene tym ramom alebo je chyba niekde inde .........
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Môže vzrásť odpor vzduchu - respektíve vzniknúť nežiadúce prúdenie vzduchu, ale žeby to urobilo 2.5l/100km sa mi nechce veriť

Demontovať je to najmenej si myslím
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

No dakujem za rozumnu odpoved ......tak demontovatvto uz nebudem ked som do toho vrazil peniaze .......len sa mi jednalo o taketo nejaku pomoc co to moze robit .........bo mal som skusenost aj stym ze v servise som dal robit servisnu prehliadku a vymenu .....bolo tam auto pol dna zrazu po par dnoch sa mi zacalo kazit .....a vysvytloz toho to nakoniec to ze v servise umyselne poskodili veci aby som sa tam opat vratil ...a ryzovali na mne .....takze ja uz velmi neverim servisom aj ked teraz islo o montaz ramu .....ale clovek nikdy nevie!!
spitiVodka
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.10.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spitiVodka »

No stala aa taka vec neviem ako to presne popisat lebo sa do toho nevyznam alebo poviem to takto lajicky co mi bolo povedane a ak som to spravne pochopil bola niekde inde zapojena alebo umyselne uvolnena palivova hadicka alebo nieco take a robilo to to ze ked sa to dostalo nad 3000 otacok tak turbo padlo a nefungovalo a isiel som max 100km/h ako nebolo to vzdy len pri tych otackach isiel som po dialnici dostal som sa na 110 potom 120 az 130 a ztazu turbo vyplo a bum na 100km/h .....jednalo sa o auto Opel astra 1,7 tdi r.2007......povedal mi to znami s ktorym som toro riesil ze potom ze nexistuje aby sa to same uvolnilo alebo prehodilo .....a dalej som to neriesil .....jednoduchp do toho servisu uz nevkrocim (a zabudol som povedat este ze auto bolo pred touto zavadou vservise len na vymene baterky a beznych kontrolach a predtym mu nic nebolo)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných