Renault Laguna ll 1.9 dci - hadice ku skrtiacej klapke

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna ll 1.9 dci - hadice ku skrtiacej klapke

Príspevok od používateľa jesus-pd »

Na mojej lagune mam nepouzitelnu hadicu do skrtiacej klapky, tak som si zadovazil novu a wuala zistil som ze neviem ako ju vymenit.
Z jednej strany ide do intercooleru a z druhej do klapky.
Auto je nepojazdne v tomto stave, cize ku zdvihaku ho nedostanem, ale pozeral som zdola a myslim ze aj keby, tak tadial cesta nevedie, musel by som mat 26-klbove ruky.
Z hora som sa snazil dat pre co sa dalo ale skoncil som hned baterkou, lebo pod nou je plast na ktoreho demontovanie potrebujem snad najvacsi plochy srobovak na svete.
Ten som pri sebe nemal, ale aj tak sa mi zdalo ze pod tym je plech ktory nedostanem von, ale to uz som si neni isty, tak som to zabalil a isiel som sem pre radu vyssich
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

dodnes som netusil ze ku zdvihaku sa nedaju auta aj dotiahnut. A ako najvacsi plochy srobovak sveta sa neda provizorne pouzit aj nejaka pasovina alebo tak? Naco sa pustas do niecoho ked nemas co chytit do ruky?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tiež by som to videl na tú dielňu.Auto v tomto stave nie je nepojazdné,je bez preplňovania a je schopné pohybu na nízkom zaťažení.Už každá práca na motore začína nadávaním ako je všetko polepené svojpomou.Nech si pomôže kto má predpoklady,ale tak dosoplené autá ako sú dnes,neboli snáď ani za socíka.
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

patko da sa tam dotiahnut ale to beriem ako poslednu moznost...lebo kvoli jednej hadici? SI mudry ak radio, preto ze chcem vymenit hadicu mam podla teba tahat so sebou polku dielne?
mhlavaty: cize teraz by islo ako hladky diesel? nepotrebujem tam nic lepit ani podobne, ide len o tu posratu hadicu
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní