nissan 350z

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tentonickjezadany
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.02.2013 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tentonickjezadany »

nejde mi oto ci to bude coupe to mi je jedno moze to byt aj combi ale nechcem obycajny 3.0 liter v6 s 230konmi :) a ten mustang tam uz idu ceny vyssie takze neviem este porozmyslam
janci23
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.01.2013 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janci23 »

ja mam zetko a je to top. samozrejme v dnesnej dobe uz posobi dost spartansky najma interier :d :D ale motoricky eno nuno. mam najazdenych 92t km a bez problemov. predosly majitel sa o auto neskutocne staral (take ze extra kobercek na originalnom aby sa neznicil, vymenene brzdy za sportove aj s lepsou brzdiacou kvapalinou). pre mna bolo zetko vysnivane takze je to moj subjektivny nazor ze by som ho nemenil ale myslim ze 350tka je aj po 10tich rokoch stale exotika. a co sa tyka tych rad pri kupe: - sleduj najma detaily ci nebolo burane
- ak hladas manual tak by som si poriadne poskusal spojku lebo na zetku sa velmi rychlo opotrebovavala
- ak chces usetrit tak pozeraj americke verzie.. rozdiel najdes iba v tom ze mas tachac a palubny pocitac v inych jednotkach (ale tachac aj s kmh) ale da sa na to zvyknut (hovorim z vlastnej skusenosti), jedine co moze byt problem pri americkom je ze ak by sa to dovazalo zo zahranicia tak ak to nebudes riesit bokom tak musis mat komplet vsetko homologizovane + hmlovku domontovat
jurovv
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.05.2008 09:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurovv »

Ak môžem trošku poradiť, tak by so povedal... ak nemáš dosť prostriedkov tak určite zober Nissan. Mustang je veľa o peniazoch, hlavne ak by bol využívaný ako športové náčinie. samotné auto ako základ je dobrý len vo verzii GT a tie začínajú od 16-17000,- Euro /generácia 05+. A potom je potrebné pripočítať ďaľšie investície! Celkovo to vyjde hodne cez 20tis. Euro, aby si s tým mohol vybehnúť na okruh a užiť si ho.
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

poznám majiteľa, ktorý je velikánsky fanda - 350Z rozflákal v podjazde na kramároch keď si myslel že predbehne trolejbus - v nissane to opravovali 2 mesiace nakoľko všetky diely leteli až japonska, opravil predal, kúpil 370Z, jazdil slušne ako sa patrí až kým nepochopil že keď naprší opäť to nebude ono - rozbil aj to, podotýkam všetko v meste v relatívne rýchlosti nie moc nad povolený mestský limit - pochopil, že asi tento výkon na zadokolku s veľmi ľahkou váhou nebude na šantenie v meste. a servisné opravy sú prehnane predražené len kvôli tomu že je to 350 ale 370 - obyčajné motory, hnusný interiér a hnusný tvrdý kostitras.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

počkaj a kúp si 370Z, to je celkom iný svet.
detailing
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 03.10.2012 09:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detailing »

patko1 napísal:350z som mal, celkom fajn aj vozenie aj podvozok len hlavne daj pozor aky kusok kupis ak kupis. Mustang 4.0 V6 2007 som mal tiez. Podvozok nula bodov a celkove vypracovanie tiez slabe. Mam tu na predaj Genesis 2011 , vidi sa mi to kus rozumnejsie ako obidve tie auta co si tu spomenul, predsa to ma len 36000km a ma to tri roky a malo by to este nieco vydrzat. Tie auta co ty spominas uz budu mat za sebou kadeco
On chce kúpiť auto a nie Hnújdaj. :40bd:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

impax, povedz kamošovi, nech sa naučí jazdiť. To nie je auto pre totálne ľavých. Zadokolka s tým nič nemá. Mám ich 20 rokov a bez problémov som sa vždy dostal kam som chcel, a to vrátane horského hotela Poľana v Hriňovej nad Detvou, kam som sa na snehu dostal BEZ REŤAZÍ, ktoré sú tam povinné. Mal som ich so sebou, ale až tam som zistil, že jedna je nefunkčná, takže som musel ísť bez nich.

Na okruhu som v daždi predbiehal so zadokolkou kadečo, ono je to v medzikuse. Mám tiež kamoša, ktorý mal dlhé roky 350Z, teraz má dva či tri roky 370Z a ani jedno nikdy nerozbil.
A pomaly s tým teda nejazdí ani náhodou... Túto zimu sa ani nenamáhal prezuť, celú ju urobil na letných gumách a jazdí denne.
Kto má problém jazdiť so zadokolkou, nevie jazdiť a hotovo. Plný plyn neznamená vždy najrýchlejšiu jazdu.
Amen.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

lenze na tu Polanu si isiel na skode 120, ktora ma motor vzadu, nemam pravdu?
Ano, odjazdit zimu bez snehu na letnych gumach chce fakt skuseneho jazdca.

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní