Náhradný diel podľa VIN

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bdbd
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.06.2010 23:57
Zdieľať na Facebook

Náhradný diel podľa VIN

Príspevok od používateľa Bdbd »

Ahojte!

Vie niekto náhodou, že ako mám zistiť podľa výrobného čísla vozu, aký náhradný diel mám kúpiť? Napr.: na e-shope autokelly by som chcel kúpiť palivový filter, ale je tam viac druhov, a neviem ktorý ide do môjho auta. Autó je golf 2.0 tdi BMM.

Díky...
Kokxo
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 16.12.2008 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kokxo »

Stiahni si Etku, tam si to najdes podla vin cisla sam, alebo daj sem vinko, povieme ti.
libero1071
Príspevky: 370
Dátum registrácie: 01.09.2010 15:28
Bydlisko: okr.SENICA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libero1071 »

ak máš na viečku paliv.filtra šróbky na 20 torx,tak tento filter:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3 ... -yeti.html

ak na 30 torx,tak tento:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... via-2.html
iwo26
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.03.2008 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iwo26 »

AJ ja by som potreboval vedieť aký palivový filter ide do môjho SEAT LEON 2 2.0TDI SPORT DSG r.v.10/2009 BMM s DPF v origo servise odomňa pýtaju 40-50eur len za filter.a k tomu ešte výmena.chceh ho kúpiť v eshop autokelly len neviem ktory.vie mi niekto poradiť :38eb:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na niektoré koncernové tédeíčka si nepomôžeš ani s VIN, dávali sa tam 3 druhy filtrov a jediná možnosť je pozrieť aký je tam pôvodný... :::

A v autorizáku by boli blbí ak by ti dávali obj.č., aby si si mohol diel objednať inde...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Samozrejme, že to závisí aj od ľudí, ale ako vravím - boli by hlúpi a išli sami proti sebe keby len tak zadarmo poskytovali niečo čo ich stálo peniaze (softvér) a čas. Ja keď som kedysi robil v autorizáku tak sme dokonca aj pri naceňovaní viacej položiek mali určenú hodinovú sadzbu lebo chodili týpci s požiadavkou naceniť diely na búračku, človek s tým zabil kopec času a oni si diely potom objednali inde...
zetom
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 29.10.2012 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zetom »

Zdravim pani, vedel by ste mi niekto povedat ze ake rozmery prednych a zadnych kotucov sa davaju na O1 od vyroby? Pretoze idem menit predne aj zadne kotuce ale neviem aky tam mam rozmer, VIN cislo mojej O1 je TMBHP41U722551346 , ak by mi to niekto vedel zistit, bol by som vdacny. Dik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To je taký veľký problém zhodiť koleso a odmerať?! Benzíny mali 256 a TDI 280 mm vpredu, vzadu myslím okrem RS rovnaké...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných