VW t5 - tempomat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vwmultivan
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16.06.2008 21:11
Zdieľať na Facebook

VW t5 - tempomat

Príspevok od používateľa vwmultivan »

Dobrý deň, potreboval by som pomoc v nasledovnej veci: som majiteľom vw t5 rv 2004 dovezenej z nemecka v orig. úprave taxi. Auto má prepínacie páčky s tempomatom a pc, avšak tempomat nie je funkčný, nakoľko je na ňom orig. urobený taxi alarm. Keď sa zatlačí ovládanie na páčke,tak sa súčasne aktivujú diaľkové svetlá spolu s nimi aj všetky smerovky. Vzhľadom k tomu, že ten alarm nepotrebujem, ale tempomat áno,tak by som poprosil niekoho ,kto mal, resp. má niekto skúsenosť s prerobením alarmu na tempomat o akúkoľvek radu. Somz BB. Ďakujem a prajem všetkým pekný deň.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

najdi si všetky kable z tempomatu normlane ich odpoj a napoj znova nove podla schemy akurat to kamarat riesi ale na octavii je to jednoduchsie
danco110
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 17.07.2010 12:19
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danco110 »

Treba pozriet kable .Napojit podla schemy , mozno pojde hned. Ak nie treba nakodovat RJ. Sikovny elektrikar nema za pol hodinu co robit.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

danco110 napísal:Treba pozriet kable .Napojit podla schemy , mozno pojde hned. Ak nie treba nakodovat RJ. Sikovny elektrikar nema za pol hodinu co robit.
RJ sa nekoduje, je nakodovana od vyrobcu, akurat sa vymaže adaptačna pamäť aby sa znova mohli načítať povodne nastavenia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných