Hydrosilenty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

VLADY napísal:Stačilo pridať 4 písmenká a napísať hydrosilentbloky a bolo by šecko jasné...len dnes je taká doba že ľudia sú darebný aj písať .... nikoho som týmto nechcel uraziť alebo dačo podobné....A prajem pekný večer
Áno,tu je kameň úrazu.Ludia sú darebný ešte aj v prípade že potrebujú pomoc to napísať zrozumitelne a použiť radšej o štyri písmenká viac.Toto je úplne školský príklad ako sa kladú otázky aby .. buď sa ani nedalo na ne odpovedať,alebo vyvolali také reakcie aké sú aj tu a teraz
Ale pre objektivitu treba konštatovať že tomu pomenovaniu porozumel na prvý raz každý kto s tým profesne robí,stynxovi musím dať za pravdu že v tomto prípade bolo jednoznačné o čo kráča
Inak...Lemforder je plne OK
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

@mhlavaty konecne dakujem za zmyslupnu poslednu vetu, apropo co je matuce na vyraze hydrolôzko je pravda ze povodne som tam nedal vokan, ale tak snad sa tak extemne nezmenil zmysle slova.
Alebo kde bol vlastne ten problem ? ak nikto nechape alebo nerozumie slovu hydrosilent alebo hydrolozko naco sa preboha vyjadruje, ked mu to zjavne nie je mierene ???
inac vie tu nikto vymazat asi 90% komentov ? su uplne zbytocne a nadejneho hladaca iba zmatu ...
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

mätúce môže byť to že sa miesto silentbloku nepoužíva slovo lôžko, druhá vec je že ak by si dal do jedného z vyhľadávačov dielov parametre tvojho auta tak Ti s najväčšou pravdepodobnosťou iný silentblok ako olejový neponúkne
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ZF má velký závod pri Leviciach a robí tam aj original aj náhrady na tej istej linke . Rozdiel je len v označení na konci , v baličke. a cena sa neodvíja od názvu ale od množstva , ktoré jednotliví odberatelia zoberú. Aj my robíme sedačky pre Kiu , jedna časť ide priamo do Žiliny a druhá cez Recaro v Stutgarte, tie už ale budú vo výsledku za inú cenu. Takže nakupujte , nech mám premie. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

maroko9 napísal:@mhlavaty konecne dakujem za zmyslupnu poslednu vetu, apropo co je matuce na vyraze hydrolôzko je pravda ze povodne som tam nedal vokan, ale tak snad sa tak extemne nezmenil zmysle slova.
Alebo kde bol vlastne ten problem ? ak nikto nechape alebo nerozumie slovu hydrosilent alebo hydrolozko naco sa preboha vyjadruje, ked mu to zjavne nie je mierene ???
inac vie tu nikto vymazat asi 90% komentov ? su uplne zbytocne a nadejneho hladaca iba zmatu ...
Tak chuť vymazať hlušinu by som aj často mal,ale...každý má právo sa vyjadriť,fórum je verejné a nie je vyhradené pre profesnú skupinu.profesné fórum na SVK neexistuje,vo svete sú platené a je logické že tam tieto problémy nie sú,a ešte aj ja ak tam idem si teda sakra rozmyslím ako sa prezentujem aby som nevyzeral ako profesný ujo.Svet je trochu inde
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

oco13 napísal:ZF má velký závod pri Leviciach a robí tam aj original aj náhrady na tej istej linke . Rozdiel je len v označení na konci , v baličke. a cena sa neodvíja od názvu ale od množstva , ktoré jednotliví odberatelia zoberú. Aj my robíme sedačky pre Kiu , jedna časť ide priamo do Žiliny a druhá cez Recaro v Stutgarte, tie už ale budú vo výsledku za inú cenu. Takže nakupujte , nech mám premie. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ak by si nahodiu natrafil tam u vas na dve predne sedacky do noveho sportage tak ich kludne mozes poslat za dobru cenu ku mne a nemusia ist ani cez Recaro
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Patko dnes som nahadzoval na fajront nejakú trojdverovú Kiu, typ neviem , má to len nejaký kod. Prúser je že moje výrobky by nikomu nepomohli .od nás to odchádza len v "molitanovej " forme, a poťah , teda kožu alebo alcantru tomu dávajú inde. Ale aj tak ked som čítal zoznam foriem - to je priradenie kodov k jednotlivým značkám , tak mi padla sánka. Takéto firmy sú vraj na Svk tri. lol lol lol
A ešte to ZF v Leviciach robí okrem iného gulové čapy prakticky pre všetky svetové značky. Konsberg vo Vrábloch zase volanty a radiace páky. A v NR v priemyselnom parku , hneď na kraji je firma (názov mi vypadol) čo robí bočné panely do dverí pre celé GM a Peugeota.
To je asi len zlomok toho čo sa ešte na SVK robí do aut , toto som pochodil osobne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných