qaushai nissan

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

baklazan
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.01.2014 18:45
Zdieľať na Facebook

qaushai nissan

Príspevok od používateľa baklazan »

Potreboval by som pomôcť pri zháňa ni komplet auta hlavne predku mohlo by byt cele auto burane zozadu nissan qaushai r.v.2010 nevie niekto????
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

no budeš to mať ťažké
neviem čo všetko potrebuješ http://nissan-qashqai.autobazar.eu/20-d ... 92103.html
asi by som sa skôr popozeral v polsku
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: qaushai nissan

Príspevok od používateľa ivko1 »

baklazan napísal:Potreboval by som pomôcť pri zháňa ni komplet auta hlavne predku mohlo by byt cele auto burane zozadu nissan qaushai r.v.2010 nevie niekto????
Ty si na nervy, alebo ako ti to má človek napísať ?
Toto je tvoja tretia téma ohladne tvojho Nissanu !!!

Znovu www.autofra.sk , ak nie si hotentót a vieš aspon čítať, tak si tam prečítaš ako objednať a zaplatiť. To čo si vyberieš to ti bude dodané, nikde nie je lepší výber ND ako u PL, behom týždna (aj skôr) máš prvé diely doma, cez autofra objednáva 1/3 tohto fora

Či si myslíš že tu je 20 roztrieskaných Kaškajov a ich majitelia ti tu budú hádzať cenové ponuky na diely potrebné pre teba...

Ja by som tvoje konto kludne ocenil BAN-om a bol by pokoj
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

neni velmi co dodat, je to tak, autofra objednava z polskeho allegra, co je najvacsi inzertny portal v europe, pricom poliaci su najvacsi kseftsmani s vrakmi a tahaju to domov, nikto ti lepsie neporadi, ledaze by si narazil zrovna na niekoho, co ma take co hladas na dvore...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

respektíve ak ti nejaký slovák slúbi že dodá diely, tak ich bez tak objedná z PL + si na to niečo prihodí
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní