VW Golf V - koncovky na hadicach do palivoveho cerpadla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

opel003
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.12.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - koncovky na hadicach do palivoveho cerpadla

Príspevok od používateľa opel003 »

Zdravim,jeden problem som odstranil pokazene palivove cerpadlo v nadrzi,ale pri jeho vymene sa mi podarilo pokazit koncovky na hadicach do cerpadla,su tam take fajky ktore maju na konci zarazky ktore sa mi podarilo pokazit a teraz tam dobre nedrzia tie hadice,poradi niekto?Odstrihnut ich a napojit na priamo a dat sk pasky?Alebo vymenit tie koncovky???
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

Hlavne ze si usetril,ze si si to robil sam. :40bd: pridr,bany slovensky narod
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Trocha tvrdé a kruté...ale pravdivé...Ľudia si sami opravujú všelibársčo...čo na tom že nemajú šajnu alebo aspoň vercajch...
Ale keby si aspoň zistili ako sa čo rozoberá alebo porozmýšlali a zistili princíp...ale načo, šak vím ne??? kombinačky alebo kléšte a šrúbovák a idem na vec! Na Youtube je tolko všelijakých videí čo sa ako rozoberá alebo funguje...

A odpovedal si si sám...buď to prepoj hadičkami alebo vymeň koncovky, ak sa ovšem dajú... ide o to čo konkrétne si tam poškodil. Alebo ak máš len strhnuté hrany že to nedrží v sebe a vyťahuje sa jedno z druhého už som videl aj tak že stiahnuté drátom k sebe. ale je to tak fušerina. Na núdzový dojazd a dočasne pokiaľ to nevyriešiš.


A slovákom bolo treba tieto kapitalistické výmysly!!! Nieje nad obyčajnú hadicu a SKpásky...tam nieje čo pokaziť ...
Aj keď zas niekto pokazí aj nákovu... :-\

No nič, dosť bolo poučovania, a to som vlastne ani nechcel. Ale aspoň si na budúce dáš pozor . Nikto učený z neba nespadol. Ale zas kto nič nerobí nič nepokazí a v kolektíve je obľúbený a všetci ho majú radi...
Hlavu hore vieš koľko som ja toho už pobabral za celý život, koľko súčiastok mi zadymilo na stole...
srsen19
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 06.04.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srsen19 »

Človek sa učí celý život. Na druhej strane, keď som technický antitalent, tak sa do toho buď nepúšťam alebo sa spýtam niekoho kto je nad mieru povolaný. Dnes existujú také vymoženosti ako internet, toto fórum napríklad a mnoho ďalších... Ja sa ľuďom ani nečudujem, že si chcú robiť určité veci sami, pretože povedzme si na rovinu, aká je úroveň servisov u nás? Dosť mizerná, česť výnimkám ale....Niektorí vymenia aj to čo nie je treba metódou pokus-omyl, iní zase vymenia dobrý diel, druhí zase oj*bú na počkanie.
Ak je to možné a dĺžka hadice ti to dovolí, tak to stiahni eskapáskou. Ak nie, tak z nejakého druhého auta zobrať alebo kúpiť ak sa to vôbec dá...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

kúp si opravnú sadu, dá sa to opraviť
opel003
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.12.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa opel003 »

Ivka123(pytal sa Ta niekto preco som si to robil sam?Treba reagovat na otazku ohladom pomoci,nie mat mudre reci,takych je tu dost!)Auto mi ostalo vysiet na ceste a mal som doma druhe take cerpadlo,tak som sa do toho pustil na parkovisku o pol noci,vsetko bolo ok,akuart ze tie hadice nesli odpojit,bud uz boli pokazene predtym,alebo boli proste tak zaseknute ze normalne odpojit proste nesli,normalnym dakujem za rady a mudrosi nech idu do parlamentu:)))
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných