VW Lupo automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

subin napísal:Dakujem za info ludia. Ocakavam, ze s automatom idu naklady hore, ale je to pohodlnejsie pre nu :(, skusim ju ukecat na manual. Osobne som jej ukazal aj ine auta ako toyotu yaris, chevrolet spark, male saxo, peugeot 3 dverovy 106 alebo co to bolo. Paci sa jej iba lupo a mozno aj polo, ale viac lupo mi povedala.

dik
Páči sa jej len na fotke, alebo ste aj fyzicky boli pri tých autách? To Polo by bolo z pohľadu praktičnosti určite vhodnejšie.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Tak to má byť. Aj zeny sa nam kazdemu pacia ine
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

A dodam tiez, nech si zoberie radsej polo.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci postavte si tie dva črepy vedla seba - Polo je vedla Lupa "velké" auto.Čo pri parkovaní v meste určite dosť zaváži. No a tie dve recenzie čo sem dal Sliedič sú presne v protiklade k väčšine tunajších názorov. Píše sa tam , že Lupo bolo príliš luxusné pre vých. europu a preto sa sem ani nevozilo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
JOZEF4405
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOZEF4405 »

Lupo je sympaticke,robustne a absolutne fun autíčko nie len do mesta,hovorím z vlastnej skúsenosti,mal som aj polo ,no lupo je podla mňa lepsie spracovane a má lepšie jazdné vlastností,v dobe svojho vzniku bolo drahšie ako polo a aj to o niečom svedčí a nie len kvôli imidžu podobne ako beetle,k nám sa priamo ani nedovazalo,má lepšie odhlucnenie a hlavne pohodlné sedačky vhodné aj na dlhe cesty,hoci sa to nezda vzadu sa plnohodnotne odvezú dve dospelé osoby okolo 180 cm ako ja,ak jazdíte dvaja máte k dispozicii vacsi kufor ako v octavii,môj typ 1.4 16 manual,v peknej farbe a miernom tuningu sa za ním este aj dnes otočí veľa ľudí,nie je tuctove ako polo a drzi si hodnotu,je z neho dobrý výhľad a super sa s ním parkuje,čo sa týka nákladov,ťažko nájdeš niečo lacnejšie na údržbu,ak chceš unbedingt automat skús pozrieť aj citrlen c2 sensodrive s robotizovanou prevodovkou,je už v dobrych cenach a sú naň pomerne dobre ohlasy toť vsjo
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Ti to auto predávaš ?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Demo : len si zabudol povedať že je tak za dvojnásobok ceny Lupa.
Mali by ste čítať zadanie -"žene sa páči" teda dáma má typ auta už vybratý a treba sa vyjadrovať k motorom , prevodovke a výbave.
Inak svišťa som jazdil firemného , je to žihadlo, ale aby mi pri plnom kotli na dialnici papal 12 to je trocha dosť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
JOZEF4405
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOZEF4405 »

mato.soky napísal:Ti to auto predávaš ?
Ak si myslel mňa,tak odpoveď je nie.S lupom som spokojný,neplánujem ho predať.Je pekné originál znizene a rozšírené.Kupovane ako druhe auto do rodiny.Snazil som sa len napísať svoje skúsenosti s týmto mini autíčkom,ale asi som vyvolal iný dojem ha ha
subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subin »

Kolko je pls zivotnost tychto motorov? Ked budem pozerat napr 1.4 a bude mat najazdenych 150.000,00 KM, tak to by to este mohlo byt ok predpoklam?
Pri tej 1.0 motore pozerat auta s max co maju najazdene tiez 150.000,00 KM , alebo to uz je vela na ten motor?
Je jasne, ze zalezi od predchadzajucej udrzby, ale to nezistim, pokial to auto nezoberem do servisu, co urcite zoberem :)

dakujem
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Radsej kupim auto co nabehalo 400 000km po dialnici, ako 150 000 po meste... Inac niekto tu minule pisal o inzerovanom VW Polo. Inzerat uvadzal 170 000km, seka.sk ukazala vyse 700 000km, 1.4ka motor.
subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subin »

JOZEF4405
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOZEF4405 »

Podľa, mňa tá 1.4 z košíc,dobrá cena aj vyzerá slušne,dovoz vám to len zbytočne predrazi a záruku aj tak nemáš,že to auto bude v lepšom stave ako tu,pokiaľ nemá servisnu knihu a doklady o servise,ani s 1.0 neurobis chybu do mesta,vsetky tie motory vydržia aspoň 300 tis.km,pri patričnej údržbe,ja mám momentálne 170000 na 1.0 práve absolvovanu ek stk a všetko v poriadku,minimálne vôle,únik oleja a pod.,všetko pôvodne a funkčné,originál gti bol len 1.6 16v a ten mal už niektoré diely karosérie z hliniku,ktoré sa ťažko zháňajú a sú drahe,volant a sedadlá dokonca z magnezia alebo horciku,už neviem,niektoré diely drahšie,vzhľadom na výbavu,ale ináč tiež len bežná údržba a diely dostupné.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

JOZEF4405 napísal:volant a sedadlá dokonca z magnezia alebo horciku,už neviem
Tie čo sa vozili k nám to mali z horčíka, ostatné z magnézia...
JOZEF4405
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOZEF4405 »

Tak tak,ako píšeš.Už trochu pletiem hrušky s jablkami,mal som na mysli dural,ale to je jedno,lebo to aj tak bolo len u diesla 1.2 tdi,tzv. 3l lupo.Chcel som tým len povedať,že aj to gti bolo odlahcene konkrétne predné blatniky kapota a dvere z alu.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 39 neregistrovaných