Volkswagen Golf V 2.0TDI DSG 103kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

opel003
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.12.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

Volkswagen Golf V 2.0TDI DSG 103kw

Príspevok od používateľa opel003 »

Zdravim,poprosim o radu skusenych.Z nicoho nic mi zhasol na krizovatke motor a nesiel uz nastartovat,na pc len zasvietilo ze tlak oleja a potom to zmizlo a uz nic..Na diagnostike ziadne zavady aj ked vsetci sa domnievali ze to budu vstreky,tei by ale pc zaznamenal.Teraz som postrehol ze pri otoceni kluca nepocujem palivove cerpadlo,je uplne hluche,je mozne ze odislo,alebo moze byt problem v niecom inom ze donho nejde prud a problem je niekde inde?Dakujem pekne za rady!
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Na niektorých 2.0TDI jednoducho zlyhá olejové čerpadlo, zoderie sa jeho náhon
opel003
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.12.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa opel003 »

A co to palivove preco nebzuci pri otoceni kluca??
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

olejove cerpadlo velmi nema vplyv na start. Tie cerpadla v nadrzi odchadzali dost casto tak sa skus zamerat napriklad na to.
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Ci je palivove cerpadlo dobre a ci tlaci palivo-naftu zistis jednoducho!!!! Stiahni palivovu hadicku z naftoveho filtra a daj do flasky a chod startovat. A hned vies na com si. :41c2:

Ked bude nafta vo flaske tak cerpadlo je O.K. :41c2:
nrtm
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 13.05.2006 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nrtm »

Nechcem ta plasit, ale asi mas v riti motor. Na tychto 103kW motoroch je poddimenzovyny nahon olejoveho cerpadla, je to taka hranata tycka, ktora sa pomaly ale oste zaobluje a tlaci stale menej oleja, az sa rozsvieti kontrolka. Ale to uz je neskoro. VW o tom vie, a neriesi to. Robil som v skodovke kratku dobu mechanika, presne tento problem na seperbe, nastastie motor bol este v zaruke, faktura 8000€ len motor. SYkuseny mechanici mi vraveli, ze je to bezna zavada, ale bohuzial velmi draha. Najprv vyber nahon cerpadla skontroluj ho.
repro7
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 19.03.2011 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repro7 »

Ked si robil v skodovke, tak vies, ze do golfu sa tento problematicky nahon nedaval!
opel003
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.12.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa opel003 »

Takze zavada odstranena bolo vadne cerpadlo v nadrzi,akurat ze pri demontovani stareho sa mi podarili poskodit kocovky na hadicach ktore idu do cerpadla,su tam take fajky ktore drzali na zarazkach,teraz su tam neni tie zarazky takze to tam dobre nedrzi,ma niekto dobry navrh ako ich tam uchytit?Vymenit tie fajky?Alebo ich odstrihnut a napojit na priamo na cerpadlo a dat tam sk pasky???Diky a dakujem pekne majstrovy mp3turbo za rady cez tel,mal by si zriadit nejaku spoplatnenu info linku:)))
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných