VW Touran-vybíjanie akumulátora...

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roberbo »

Ved hej, len
ked budes mat bufik, panoramiticku strechu, delenu nadrz, CAN aj na obycajne svetla, este aj na obycajny zadny stierac.. implementovane gps, doplnky k radiu, automaticke nastavovanie zrkadiel ..pamatovych sedadiel..volant a to vsetko na dialkovy kluc(lebo aj toto musi vediet prejst z pohotovosti k vykonaniu prikazu), dochladzovanie, automaticke dotahovanie dveri, vzduchovy podvozok a dalsich X veci, tak potom zistis, ze ty mozes kludne spat, lebo Ty tento problem na tom svojom aute urcite riesit nemusis,
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

No okrem toho vzduch. Podvozku a el. pamatovych sedadiel mam vsetko. Aj panoramu s hlupou roletkou, gps, bluetooth, zrkadla tiez.
Proste vsetko v automatike, bufik nemam iba elektricke dokurovanie... Ako myslim si,ze je toho dost. A odber po 5min minimalny.

Neviem startujem kazdy den, ale ak by som po dovolenke nasiel mrtvu baterku tak to auto nechcem.
Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roberbo »

Moze byt,
inak sa spravaju starsie rocniky (tam je to menej sofistikovane), inak novsie, inak vyssie rady od BMW (audi) a uplne inak vozidla, co maju original az dve baterie, len vzdy do 30minut musi klesnut odber na prijatelnu hodnotu aspon na 40-60mA. Ak sa tak neudeje a vozidlo nadalej aj po pol hodine zerie napr. 170mA apod..nieco nie je v poriadku..
Nasledne po 1-2 hodinach to moze este opat klesnut...
To co maju niektore specificke modely uz len riesia dalsi mozny pokles, cize napr. z 30mA na 20 az do 14mA.., co moze trvat aj dalsi den-dva. Potom je uz aj toto auto na odpocinku ;)..

Uz davno som tu pisal, ze veci su cim dalej, tym viac zbytocne prehnane komplikovane a zachadzaju do takych extremov, ze je potom problem tieto auta po urcitej dobe zivotnosti udrzat vo funkcnom stave.., lebo sa tam stale ma co pokazit.. a akonahle mas nahodou problem na nejakej paralernej vetve, kde je "zavesenych" viac veci, tak je potom obrovsky problem analyzovat skutocneho vinnika, ..
Naposledy upravil/-a Roberbo v 01.01.2014 22:43, upravené celkom 1 krát.
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

Nebolo by zle ak by sa montovali solarne stresne okna, alebo nieco v tom zmysle... Aj som to uz videl na R36tke, ale stale to neni bezna vybava auta.

Ale to uz je mimo temu, som zvedavy co bolo,je za problem na Onom Tourane....?
Teda snad sa to dozvieme.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Napíšem určite ak sa nájde závada...
poldo123
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.11.2013 11:40
Zdieľať na Facebook

otázka

Príspevok od používateľa poldo123 »

našiel si už závadu čo ti to vybíjalo ? som na tom rovnako už to skúmam rok.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Áno našli sme...elektrické spätné zrkadlo...!!!
Motorček v skrate...!!!
Myslel som,že ma je...,ale stáva sa...
vreckar
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22.09.2015 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vreckar »

mne sa podozrivo vybíja nova bateria, čo s tým?
Fero1976
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.01.2019 13:28
Zdieľať na Facebook

Vw touran 19 tdi

Príspevok od používateľa Fero1976 »

Zdravim moj touran sa mi vybije asi za 20 hodin po odstaveni auta. Bolo to už vo viacerych servisoch no bez vysledku. Prosim pomôžte mi .
Fero1976
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.01.2019 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fero1976 »

Za 20 hodin mi vybije novy akumilator vie niekto poradit?? Auto bolo už v troch servisoch no nič nezistili . Žiadny odber neukazuje vw touran rv.11.2004 1.9 tdi 77kw. Prosim pomoooooc. Ak to niekto vie opraviť tu je moje tč. 0907131783 ďakujem vopred

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných