Renault Fluence - nesvietia zadné hmlové svetlá

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mravec24
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.08.2008 19:00
Zdieľať na Facebook

Renault Fluence - nesvietia zadné hmlové svetlá

Príspevok od používateľa mravec24 »

Zdravím. Mám taký problém: nesvietia mi zadné hmlové svetlá. Nefunguje ani jedno svetlo,takže žiarovkami to asi nebude. Skúsil som hladat poistku,no v interieri auta sú všetky ok, ale podla návodu tam poistka na hmlovky nieje.Nejaká poistková skrinka je aj v motorovom priestore,no prístup k nim ja dost tažký. Vie mi niekto poradit kde je poistka na hmlovky,popripade kde může byt iná chyba? Vďaka.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No je dosť možné že svietiť má a je nasadená len jedna žiarovka v svetle na šoférovej strane...Takže ja osobne v prvom rade ak nesvieti niečo niekde rozoberiem a kontrolujem to čo nesvieti....vyskúšať žiarovku priamo napojiť na napätie trebarz priamo na baterku alebo vymeniť medzi sebou niektorú ktorá je na 100% dobrá a premerať že či je na kontaktoch v objímke napätie....A teda aj plusku aj mínusku...A najlepšie nejakou žiarovkovou skúšačkou.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Na 90% áut svieti vždy len jedna zadná hmlovka, čiže asi hladáš chybu zbytočne..skontroluj si či na tej istej pozícií len na tej strane čo ti nesvieti je založená žiarovka, ak tam nie je tak je všetko tak ako má byť a nemáš dôvod sa znepokojovať. :4012:
Vladisss
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09.10.2009 03:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladisss »

cau, takze hmlovky su napajane z UCH (centralna jednotka kabiny),ktora je pod volantom na lavej strane , po zapnuti zadnych hmloviek musi svietit kontrolka a na hnedom konektore, pine č.1 musi byt +12V....skus to zmerat
mravec24
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.08.2008 19:00
Zdieľať na Facebook

renault Fluence 2011- nesvietia zadné hmlové svetlá

Príspevok od používateľa mravec24 »

herin napísal:Na 90% áut svieti vždy len jedna zadná hmlovka, čiže asi hladáš chybu zbytočne..skontroluj si či na tej istej pozícií len na tej strane čo ti nesvieti je založená žiarovka, ak tam nie je tak je všetko tak ako má byť a nemáš dôvod sa znepokojovať. :4012:
na mojom Fluenci od nova svietili obe koncové hmlovky
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Nevedel som že na fluenci svietia, ked je všetko v pohode hmlovky na oboch stranách, preto som napísal môj predchádzajuci príspevok..ak je to tak ako píšeš tak naozaj budeš musieť hladať niekde chybu..
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Aspon nebudes nebudes svietit autu za tebou tym neprijemnym svetlom lol
Zadne hmlovky by mali zakazat nakolko ich 75% vodicov nevie pouzivat...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zrusit nielen zadne ale aj predne ,ale aj tie rozne smejdy denne led svetla +kvazi xenony. Zobrat pajser a vytlct to zo serbla,aj majitelovi z gebule
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných