VW Passat b6 2007 - zaujimavy problem s DPF

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

starky26
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 26.01.2009 18:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starky26 »

tak problem stym som uz hadam viriesil cez diagnostilu som dal ze bola vimena filtra za novi a automaticky to vsetko pozhasinalo a ide jak ma, uvidime ako dlho to bude posluchat
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

akože si to len cez diagnostiku akože kúpil, alebo aj si to kúpil fyzicky ????

Lebo ak si mu to len povedal a neurobil to, tak sa Ti to samozrejme zase vysvieti :-(
Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roberbo »

starky26 napísal:tak problem stym som uz hadam viriesil cez diagnostilu som dal ze bola vimena filtra za novi ...
Nic si neopravil, ani nevyriesil, v takomto stave je pripravene na skusobnu jazdu pre predaj..
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kujon78 napísal:napr. Rezeška, kde by teraz bola ??? Pod zemou !!! a je živá a zdravá !!!!

Pre Oco: To, že sa niekto rozflákne vlastnou chybou je jedná vec, len väčšinou na havárku doplácajú nevinný. Práve tým, že ťa zostrelia iný. Oni prežijú a Ty nie. A môžeš byť aký najlepší vodič, keď si to proti tebe valí nejaký nevybúrený sopliak, alebo unavený chlapík na aute v protismere !!
Kujon na toto existuje len jediná odpoveď - vieš koilko ludí denne umrie v posteli? a aj tak do nej lezieš.
To že ma napadli práve 205 a citron je náhoda , vo všeobecnosti by som povedal , že dobré autá boli v dobe keď ešte nebolo treba mať ani bezp. pásy. Dátum si už vygoogli sám.
Vždy zlyháva ludský faktor, a keď niečo zlyhá treba to vymeniť a staré do šrotu (cintorín).Aj tak je nás stále vela , nestačia potraviny , je zlý pomer produtívnych a dôchodcov , tak čo plačete nad pár tisíckami čo sa rozfláknu na cestách.Ten pomer došli - nedošli je aj tak ešte velmi dobrý. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A pre Milanka , všetci by sme si mali kúpiť kone alebo bycikle a nie OT64 :3c90: :3c90: :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ano, môžeš mať aj tank a keď zle trafíš, ak si v prdeli. Jednoducho vo všetkom sa dá zabiť, ak sa máš zabiť. Ale prečo dobrovoľne znižovať šancu prežitia. SUV-čka vo všeobecnosti nie sú až také bezpečné, lebo väčšinou idú hneď cez strechu pri nehode. Ale napísať automaticky človeku, čo má väčšie auto, že kvôli nemu ľudia nechodia na cesty ???

Mnohý s veľkými autami su normálnejší ako chlapci s BMW, alebo TDi golfoch a passatoch :-)

Ale džuk po tom :-) hlavne, že nám chutí jesť :-) Každý máme svoj deň :-)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jesť chutí,a nemusíme sa dourážať aby sme pochopili jeden druhého.Ako je to s tými SUV ? Už som raz spomínal môjho priatela čo si plnil detský sen a nedal si vyhovoriť kúpu Pajera.Že teraz plače lebo v kuse tankuje je jedna vec,ale nedávno sa ponúkol že so mnou skočí po čosi.Tak ten pokojný a vždy pohodový chalan bol preč,a za volantom sedel človek z pocitom riaditela ciest.Už uletelo aj,no len poď !! ak myslíš...škoda komentovať,dosť ma to vykoľajilo.Celé roky si všímam fenomén SUV,tj nadradené a nebezpečné správanie ľudí v týchto krápoch.Soliďák a pohodáč,úplná výnimka.V zásade očakávam niečo zlé a málokedy sa sklamem.Z ich pohladu platí že sú vo väčšom bezpečí než ja v C-kovej Corse,ale mám to riešiť aj ja podobne ? To ozaj nemienim urobiť ani keby ich rozdávali zadarmo
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Ak raz nebudem predposratý z kúpy SUV tak možno poviem či som sa zmenil.

Určite si človek viac dovolí ako s menším autom, a je aj arogantnejší. Ale to asi závisí od konkrétneho človeka :-) Kámoš chce len malé, lebo sa s tým dá myšičkovať a lietať jak besný a všade sa s tým strčí. Takže to je ťažko takto zovšeobecňovať :-)
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Mhlavaty ci som mal 105ku,120,favorita,feliciu,octaviu,teraz uz par rokov c vectru,vzdy som bol lekvarovy typ cloveka jazdiaci 80-90, dojazdieval na volnobehu ci uz do krizovatky alebo k zaciatku obce. Nic sa na mojom spravani nezmenilo,skor naopak,stale chodim viac opatrnejsie. SUV nechcem ani zadarmo /do terenu nechodim /,vlastne zadarmo ano ale hned predat ale verim svojej povahe "lekvara" ze ani potom by sa na mojom spravani nic nezmenilo.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Nikdy nehovor nikdy :-)

Hovorí sa, že peniaze menia charakter :-) Poväčšinou to je pravda. Poväčšinou :-)

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných