Renault Clio II - zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

ahoj,

kluc urobia v renaulte podla VIN, ale pozor, musis tam mat ten povodny zamok, inac ti spravia zly.
Stoji to ale dost, 120e ked som sa ja pytal v renaulte.

Ja som mal odideny mikrospinac, dosiel som za ujom s inym klucom v KE, nech mi prepajkuje mikrospinac....on mi to cele preprogramoval za drobne.

Skusil by som najst niekoho takeho v tvojom okoli nech sa na to skusi pozriet, ci ten kluc komunikuje.
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Este existuje nejaka postupnost krokov ako sa da sparovat kluc s autom, skus pohladat na renaulfore.

Nieco v duchu: das do spinacky, postlacas gombik. Neviem to spamati.
peto4
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 22.05.2006 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto4 »

treba vediet kod imobilizeru, je to 4miestne cislo, robi sa to jak vraveli predomnou, kluc do spinacky a drzanim tlacitka vnutorneho zamykania, zacne blikat kontrolka imobilizeru a napriklad kod ti zacina 3kou tak pokial 3x blikne to drzis v zamknutej polohe potom pustis a znova cakas a pustis vtedy ked nasleduje dalsie cislo s kodu ,
snad som to napisal zrozumitelne, ale v kazdom pripade treba najskor vediet kod imobilizeru, mozno to znie zlozito ale je to minutova robota
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

a fungoval ti vobec niekedy?
marluis
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.12.2013 21:16
Zdieľať na Facebook

zdravim

Príspevok od používateľa marluis »

zdravim. vedel by som vam pomoct. bude to chciet nejaky cas aby som sa do toho dostal, spojazdnil to pomocou kodu a ukazal vam ako na to. ak mate zaujem kontaktujte ma na mail marluis@azet.sk na cene sa dohodneme.len nechodte do renaultu, lebo tam z vas stiahnu aj kozu, podobne ako ked som tam bol ja...
peto4
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 22.05.2006 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto4 »

pidizvi napísal:a fungoval ti vobec niekedy?
ak to bola otázka namna tak samozrejme, robil som to na svojom megane r. 97 :)
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

nie, otazku som myslel na zadavatela. Lebo nie je jasne, ci to ma dorabane alebo ci mu to prestalo fungovat napr. po vymene baterie v kluci.
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

ja som mal podobny problem, vyrieisl som to tak ze som si kupil univerzalne dialkove k centralu (kupis do 40e ake len chces) a mas 2 kluce, funguje mi to bez jedineho problemu uz pol roka, spravil som si to sam
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

no sak to, z cista jasna sa ti nerozparuje kluc s autom a slabu bateriu by si citil uz mesiace predtym, ze musis odomykat stale z mensej a mensej vzdialenosti
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 5 neregistrovaných