VW Sharan 2004 96kw - spojka alebo prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sharkan1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.11.2013 14:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sharkan1 »

Zdravim. Aj ja mám VW Sharan 1.9 TD r.v.2001 a mám problém s prevodovkou. Chcem ťa poprosiť o kontakt na chlapíka z Hriňovej čo ti opravoval prevodovku. Ďakujem
janokalmar
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.03.2013 09:48
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

vw sharan

Príspevok od používateľa janokalmar »

halooo,mate niekto na toho pána z Hrinovej? potrebujem surne pomôcť s prevodovkou na vw sharan 1.9 tdi 4 motion, diki moc moc. :28b7:
hardcore9
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 26.11.2008 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hardcore9 »

oživujem túto tému

mám presne tento problém s prevodovkou VW SHARAN 2003, chcem požiadať tých ktorý to v minulosti riešili o kontakt na mechanika, ktorý to úspešne vyriešil Ďakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Opíš svoj problém,nikto nebude študovať niť pôvodnej témy
hardcore9
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 26.11.2008 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hardcore9 »

problém je so spojkovým pedálom, ktorý sa nevracia do svojej polohy, ostáva dole, niekedy v spodnej tretine a niekedy tak 2 cm od maxima / teda úplne hore / je problém zaradiť, vyradiť aj preradiť rýchlosť, občas spojkový pedál sa pohybuje po pridaní plynu ide dole a po ubratí sa vracia, pedál dvíham ľavou nohou nahor a niekoľko krát sa mi stalo, že pri dlhej jazde po dialnici s zaradeným 6 stupňom a prudkom brzdení mi spojkový pedál padne na podlahu po pustení brzdy ide späť hore ale nie úplne

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných