Renault Laguna 1,9 dci - pretesnenie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

boze ak ma vsetci sleduju :D bajo mas pravdu, vymenil som peniaze za skusenosti, celkom dobry obchod :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nejsi sam neboj sa nic :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

bajo777 napísal:odparovnik ze by bol medzichladic :-\

kolko stoji manometer naozaj neviem, ale aj ja mam nejaky stary doma po dedovi, s tym som na benzinaku kompresiu meral k spokojnosti, cize ratam, ze KAZDY servisak by mal take cosi mat...

ale auta opravujem, aj to len ciastocne, vyhradne sebe :d :D
No to u nafty je už dnes trochu inak,sada kompresomeru je celkom slušne drahá vec,ale to je z dôvodu obrovského množstva adaptérov,nakoľko musí obsahovať všetky adaptéry merania cez vstrekovač aj cez žhavič.A to pomaly čo motor to iný adaptér.
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

co ze mi? ano divim sa lebo neviem odkail ten olej berie, ja by som nepovedal ze javi znamky dochodku
mano635
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.12.2013 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mano635 »

pfuuuha ... sorry, ze odpoviem na toto vsetko trosku od veci... ale ja s mojou Lagunkou (1.9dci 88kw - 2002ka Expression, 453 500km) nemam najmensi problem... Okrem startovacej karty a opravy naprav, ale pri tych km je to bezna vec :) a samozrejme turbo :)
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

najhorsie je ze neviem pocet km...mozno nema tolko kolko myslim a mozno ma aj dvojnasobok tvojej :D pokial ju mas od novoty a staras sa o nu tak sa necudujem ze tolko drzi, skoda ze sa mi dostala do ruk po 10r :/

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných