Passat 1,9 TDI AFN - zámena automatu za manuál

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Radim...
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.10.2009 18:32
Zdieľať na Facebook

Passat 1,9 TDI AFN - zámena automatu za manuál

Príspevok od používateľa Radim... »

nevie nekto ci na motor w-passat b5 1,9tdi 81 KW s kodom motora AFN a s automaticku prevodovku bude pasovat prevodovka ale manualna dik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bude,základ motora je stále rovnaký pre obe varianty,logicky treba mať všetky rozdielové diely,to nie je iba prevodovka,povedal by som že samotná prevodovka je ten úplne najmenší problém.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

naco si chces robit take komplikacie predaj kup manual vide ta to podstatne menej hlavne roboty a casu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi ťažko.Z vadným automatom je to nepredajné.Zámena može byť pri šikovnosti malý peniaz,treba doviezť zvonka celú Octavku buď z motor kaput lebo kotrmelcovú a je to za drobné,duplom ak sa predajú prebytky
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a potom to bude lahsie predajne ked v TP bude AT a skutocnost MT?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To nikoho na svete nezaujĂ­ma
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ked myslis
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tých prestavieb teda čosi bolo a nikdy ani pes neštekol
Druhá vec je že by potom malo zaujímať aj to či to je prevodovka krátka alebo dlhá,či tam je diferenciál takový či makový či radí prevodovka hladko alebo radí iba dva stupne zo šiestich
Presne ako zatiaľ STK rieši slobo účinné brzdy,ale nikdy som nepočul aby riešili zámenu bubnových za účinnejšie kotúče,prípadne väčší priemer kotúčov či ich iný materiál.A to je značne dôležitejšia súčasť auta než prevodovka
bacilpp
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 17.05.2008 15:24
Zdieľať na Facebook

1

Príspevok od používateľa bacilpp »

mhlavaty napísal:Asi ťažko.Z vadným automatom je to nepredajné.Zámena može byť pri šikovnosti malý peniaz,treba doviezť zvonka celú Octavku buď z motor kaput lebo kotrmelcovú a je to za drobné,duplom ak sa predajú prebytky
Ak to chce zadavatel do passata tak Octaviu teda urcite nie...
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

mhlavaty napísal:Tých prestavieb teda čosi bolo a nikdy ani pes neštekol
Druhá vec je že by potom malo zaujímať aj to či to je prevodovka krátka alebo dlhá,či tam je diferenciál takový či makový či radí prevodovka hladko alebo radí iba dva stupne zo šiestich
Presne ako zatiaľ STK rieši slobo účinné brzdy,ale nikdy som nepočul aby riešili zámenu bubnových za účinnejšie kotúče,prípadne väčší priemer kotúčov či ich iný materiál.A to je značne dôležitejšia súčasť auta než prevodovka
Tak to si na velkom omyle zamena brzd bubon-kotuc!!! :41c2: :41c2:

Je to ZAKAKANE!!!!

link: http://www.testek.sk/index.php?go=public

A hladaj ouprave brzd na fabii.


Informácia k úprave brzdovej sústavy vozidiel Škoda Fabia (6Y) spočívajúcej v náhrade bubnových bŕzd na zadnej náprave za kotúčové (pdf)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Iste,čo k tomu dodať.Zakázané je aj klamať a kradnúť,a predsa sa to pokojne robí dnes a denne už 24 rok,ešte aj v priamom televíznom prenose,dokonca si to pokojne vykričia,takže problém takejto úpravy a dopad zákona bude pre mňa svätým písmom od dňa,keď zavrú prvého premiéraa je mi šumafuk či korzičkového alebo bicyklového
Ak sa strana a vláda nehanbí nútiť ľudí odovzdať svoj majetok nejakému vagabundovi na údajne ekologickú likvidáciu,(môžme sa spolu pozrieť na tú ekológiu hovadzkú v praxi aj na ten biznis z dielmi "ekologicky" likvidovanými)a takto ich vlastne okrádať, tak mne nie je hanba dať miesto bubnov kotúče a spokojne spáchať tento kolosálny hriech. Kedykolvek sa podriadim akémukoľvek zákonu a predpisu,ak bude platiť v prvom rade pre toho čo ho stvoril a ten mi bude príkladom.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prochy : Milanko má pravdu , a o tých brzdách som čítal aj ja ale ver tomu že na stk by to nikto neriešil. Nie je tak dávno doba keď celá stk (bez úplatku) pozostávala z brzdovej stolice a odmerania emisií , na jame som sice postál ale technik ani nezamykal platňami a hnal ma preč.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Radim...
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.10.2009 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Radim... »

tak co ma stym niekto neaku skusenost automat na manual
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dobré ráno
Zamknuté

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných