VW Golf - trhanie volantu zo strany na stranu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Neviem preco tato tema. Majitel ma stare zjazdene pneu, ktore nechce nechat skontrolovat, ci zamenit a pritom sa cuduje vybraciam vo volante.
A obavy z toho, ze by sa nieco mohlo stat su na mieste. Staci aby bola kostra pneu poskodena, a na takej dialnici to moze sposobit paseku.
Neviem, avsak asi prevazna vetsina ludi si je vedoma, ze za vybraciami vo volante pocas jazdy su zodpovedne vadne ci nevyvazene pneu a preto to daju skontrolovat.
Ok, takze uz ziadna kontrola. A co prehodenie pneu z predu do zadu? Praca na max. pol hodiny aj na parkovisku pred panelakom?
Hmm, ani to nie. Tak potom vela stastia a snad sa nic nestane a uz nehovoriac o nejakych nevinnych ludoch.
MINIK171
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 17.02.2007 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MINIK171 »

Daj iba prevazit predne kolesa a ak nemas origo elektrony tak mozno nemas vymadzovacie kruzky.
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Potrebujem do stredy spravit okolo 500km cestu a nechcel som to riskovat, tak som kolesa prehodil. Na pravom prednom bola z vnutornej strany takato ryha.

Obrázok

Po vymene kolies trhanie volantu prestalo. Vdaka za rady, temu mozu moderatori zamknut.
tomasmiku
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.11.2013 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasmiku »

mal som podobny problem...... vyvazit kolesa urcite pomoze ak nie tak aspon vyrazne obmedzi tvoj problem.........
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

tomas, pred reagovaním na témy si prosím najprv pozri dátum príspevku na ktorý reaguješ...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných