Skoda Octavia I tdi - padaju budiky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

diessel
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:31
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia I tdi - padaju budiky

Príspevok od používateľa diessel »

na oktavii 1 tdi mi padaju budiky raz idu raz nejdu po case naskocia a zas prestanu,poradte kde je chyba, zly kontakt? budiky su napajane cez rele nejake? vie niekto ci do oktavie 1 by mi vosla bateria Varta alebo bosch o rozmeroch dxsxv 278x175x190 napriklad bosch S5 77Ah ,alebo aku baterku kupit do oktavie tdi dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hladaj , budiky su tu 100 krat riesene. ohladom baterky tiez. kup podla svojej penazenky a najlepsie s najvatsou kapacitou aka ti tam vijde aj rozmerovo. Ta 77ka by ti tam mala vojst podla mna
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

http://www.autodielyskoda.sk/news/padaj ... -octavii-/ Najdi niekohošikovneho čo vie narábat s mikropajkou nech ti to skusi preletovat a ked nie tak vymena
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia I tdi - padaju budiky

Príspevok od používateľa pepo64 »

diessel napísal:na oktavii 1 tdi mi padaju budiky raz idu raz nejdu po case naskocia a zas prestanu,poradte kde je chyba, zly kontakt? budiky su napajane cez rele nejake? vie niekto ci do oktavie 1 by mi vosla bateria Varta alebo bosch o rozmeroch dxsxv 278x175x190 napriklad bosch S5 77Ah ,alebo aku baterku kupit do oktavie tdi dakujem
Tak tú druhú otázku fakt nechápem.Octáviu máš!Rozmery baterky máš!Chýba ti meter alebo to nevieš zmerať?
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 39 neregistrovaných