Nissan Terrano II - slabo kuri

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bacian89
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.10.2011 15:57
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano II - slabo kuri

Príspevok od používateľa bacian89 »

Zdravim Vas. Chcel by som Vas poprosit o radu. Mam Nisan Terrano II r.v. 2000 a strasne slabo kuri na budikoch mi ani neukazuje ze je voda zohriata na 90 stupnov, ale mozno odhadom na 60-70. Neviete mi poradit cim to moze byt? termostat som uz skusal a nic. Dakujem.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Čo si možno prestaviť pod pojmom: Termostat som už skúšal a nič ??? Si ho mal vybratý a nastudeno je na 100% zavretý a otvára sa presne pri teplote akú má predpísanú? si ho overil v hrnci s vodou ??? Alebo len vybral pozrel nastudeno zavretý a dal nazad...niekedy sa stane že otvára skoro ale pri normálnej teplote 20-30°C je síce zavretý ale ak má unavenú pružinu alebo iný problém tak začne otvárať už okolo 50-60°C a teda je zlý.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Možno tam ani termostat nie je lebo ho niekto demontoval,mám Aro 240 staval som chatu a cesta to bola do poriadneho kopca,riadne rozbitá miestami 30-40-50cm koľaje,niekedy som ostal zavesený na diferáku tak že ma vyslobodil až traktor,chodil som plne naložený cementom+na vlečke kvádre,tehly,stále sa to varilo,no a v lete ani nehovorím,tak som vybral termostat a jazdil bez neho,od vtedy bol pokoj,ale pravda je že po demontáži termostatu to nekúrilo skoro nič.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Však ani nemohlo-maximálne cez leto :). Šikovný spôsob.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných