VW Golf VII 1.6 tdi R-line

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

čím ďalej je horšie a bude horšie..preto si už nič nové...ako auto...nekúpim
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

Presne tak nove su uz hluposti vsetko rychlo rychlo ale kvalita ziadna...a este Sk to je uz uplne ina karta...toto keby videli nemci vlastnorucne ich zarezu samozrejme zeby som nechybal tam :D :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No ved práve dnes sú všetci na jednej lodi, akurát poniektorý to nevidia a preto si s kludom ešte priplatia za Golf, ktorý navyše môže dostať nohy...

Pozriem cenník, Golf 1.6TDI a najoholenjšia verzia vychádza 16220€, taký štnadard takmer 19000€...

Ludia hlavu na krku máte preto aby ste nou rozmýšlali a nie preto aby vam nepršalo do krku
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ale zbytočne dávať ludom rozumy.....každý nech si kupuje čo chce...seriem na nich :d :D
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Keby ste videli ako to vyzera v materskom zavode vw vo volksburgu a to bol des a hroza to tu na slovensku vw to je nebe a dudy oproti tomu tam.
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Bol som tyzden vo volksburgu iba turci tam boli polaci cernosi ... nemci iba teamledri boli a supervizory a vysie postaveny po zemi bordel bol odkopaval veci z podlahy aby sa nepotkol..... Tu v Ba musi byt cisto ani smietka lebo hned pi... jak chore vrany... a to vsetko sa odvija od toho sice tu tiez robi polka vychodu ale su radi ze zarobia 7-8 stoviek oproti na vychode kde maju 300-400 tak sa snazia robit "kvalitne " aby si udrzali robotu.
mjenik
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.08.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjenik »

mam G 7 - 21 tis km.

malu zavadu - praskajuci vyduch klimatizacie mi riesili na 5x... momentalne nepraska, tak dufam, ze to tak ostane...

pri cca 19.000 km sa objavilo praskanie pri otacani volantu na mieste - uznana zavada, vymeneny novy posilovac riadenia !!!

na nove auto celkom slusne, nie? :-(

inak mal som novu astru F aj G, taketo problemy som nikdy nemal...
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ja mam pravidlo nekupujem vybehovy model auta pockam si rok ci sa vyskytnu chyby a ked nie tak potom kupujem
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ale kdeze pocas seriovej vyroby sa optimalizuju suciastky pri vyrobe a pouzivani sa ukazuju chyby tak sa odstranuju
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

mjenik napísal:mam G 7 - 21 tis km.

malu zavadu - praskajuci vyduch klimatizacie mi riesili na 5x... momentalne nepraska, tak dufam, ze to tak ostane...

pri cca 19.000 km sa objavilo praskanie pri otacani volantu na mieste - uznana zavada, vymeneny novy posilovac riadenia !!!

na nove auto celkom slusne, nie? :-(

inak mal som novu astru F aj G, taketo problemy som nikdy nemal...



Nechapem ako na novom aute moze odist posilovac riadenia dufam ze aj mne to odislo a asi sa hodim z mosta uz .... Pekny bordel je vw nikdy viac ...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

:zg282: , mam od talianskych ciganov poskladane, este aj piatok podla VIN, 53 tkm bude, zavady ? reklamacia radia-v zaruke vymena, inac tomu autu neni absolutne nic :cau:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kvalita je +- rovnaká, akurát pri Golfe si si o niečo viac predplatil servis. Aby si tomu rozumel, do ceny auta sa započíta určitá suma, ktorá by mala pokryť nejaké záručné opravy, teda to čo ti vymenia akože "zadarmo" si v skutočnosti zaplatil zakúpením auta.

Inak pri Golfe by som nepoužíval výraz nevychytané auto, lebo medzi generáciami sú smiešne rozdiely, všetko je to len o šetrení
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Stavím sa, že keby si si kúpil Golf r.v. 1997 (posledný model tretej generácie) so 60.000km z Nemecka po reálnom staršom pánovi, nemal by si žiaden problém a ešte by Ťa čakalo 300.000 spokojných km. Bohužiaľ, dnes sa na všetkom šetrí a už ani Toyota nie je to, čo bývala.
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

To mas uplnu pravdu ... lutujem ze som nekupil od kamosa golfa 5ku zrobeny jak lusk v takom stave ze ani nove take nebolo a viem kto a aky majitel ho mal vsetko o nom..mal 180km najazdene ale ziadne problemy nikdy nemal... toyotu som mal predtym ta ma tiez okolo 175km najazdene akurat spojka sa menila dosticky ale hocikedy do nej sadnem kopnem do vrtule a mozem ist aj nakoniec sveta s nou a spat a ma uz 9rok...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných