Renault Laguna II - svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna II - svetla

Príspevok od používateľa jesus-pd »

Dnes som ako kazde rano sadol do auta a ked som prisiel po kamarata vravel mi ze nesvietim. Pozrem a svetla zapnute, tak vystupim a svetla nesvietili, len lava LEDka blikala. Zaujimave na tom je ze tie LED svetla som predtym nevedel zapnut, nesvietia ani pri parkovackach, ani pri stretavachkach, dialkove, hmlovky=nic. Tak ma zaujima ci som to nahodou nejak neprepol v aute gombikom ktory ani neviem ze tam je a preplo sa to na ledky cize stretavacie nesvietia, lebo sa mi nezda ze by odisli obe naraz. Svetla nie su xenony, tu je fotka (neviem ci tie Ledky su dorabane) Obrázok. Diky
Teraz som si uvedomil ze stretavacie a dialkove pouzivaju tu istu ziarovku ci nie? a dialkove idu cize netusim kde soudruzi urobili chybu
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Z Tvojho popisu sa ani zrejme nikto nevysomári čo tam je origo a čo dorábané....Jaké LED? Tie parkovačky??? to predsa nemôžeš myslieť vážne používať ich ako náhradu za denné svietenie....Máš svietiť tlmenými svetlami ...tie ti majú svietiť...ak nesvietia je zlá žiarovka alebo poistka alebo relé alebo prepínač...
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

elebo ...co je dost pravdepodobne mas vyhorene konektore...no len stoho popisu netusi nik co tomu je
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No lepšie som si pozrel ten obrázok svetla a teda ja som tam ani žiadne LEDky nenašiel...a ako vidím je to dvojoptikové svetlo takže asi tam budeú aj dve žiarovky jedna na stretávacie a druhá na dialkové svetlo.
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

neviem co ste nepochopili, jazdil sm normalne so stretavackami ale zrejme sa vypalili obe naraz, zajtra to vymenim a uvidim.
Ledky su ako parkovacky ak sa teda lepsie poozries ale tie tiez idem menit
msakac33
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 14.08.2013 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msakac33 »

ziadne LED svetla na tom obrazku nevidim, akurat tak cinske akoze LED ziarovecky natrepane v parkovackach :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

zeby to bolo az tak smiesne? som rad ze som ta pobavil ale ked nemas nic k teme tak nepis
pre tych co to zaujima, vypalili sa naraz aj stretavacky aj parkovacky
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných