Renault Scenic 1.9 dci - praskanie pri toceni volantom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko00
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.09.2013 20:49
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic 1.9 dci - praskanie pri toceni volantom

Príspevok od používateľa patko00 »

potreboval by som poradit mam renault scenic RV 2002 1.9dci a mam problem ze ak tocim kolesamy na mieste nieco tam praska ak prednu napravu odlahcim tak sa uz nic neozyva menil som uz ulozenia na tlmicoch a komplet capy no stale je to take iste nebadam ziadne vole na riadeni ani na naprave netusim co ten zvuk sposobuje ak ste sa s takym niecim stretli poradte vopred dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Požiadaj niekoho nech točí volantom a sleduj raz jednu pružinu a potom druhú.Ak ešte chytíš rukou,budeš cítiť tie prasknutia úplne jasno.Budeš meniť axiálne ložiská tlmičov.Dobrá správa je že stoja pár e.-
patko00
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.09.2013 20:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko00 »

vdaka uz su vymenene ulozenia loziska na tlmicoch a spodne aj vrchne capy a stale to istemam podozrenie este na niektory silemblok priprenasani vahy motora
patko00
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.09.2013 20:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko00 »

vdaka uz su vymenene ulozenia loziska na tlmicoch a spodne aj vrchne capy a stale to istemam podozrenie este na niektory silemblok priprenasani vahy motora
bopol
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 29.03.2010 14:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bopol »

To iste som mal ja na megane,su to gumicky na stabilizatore.Nekupuj nahrady lebo za mesiac bude to iste,Ale kup orig.v renaulte-moja skusenost.
adrian175
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 01.11.2011 23:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrian175 »

Nemoze to byt proste vonkajsi klb?
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

Kamarat mal to iste na scenicu a nakoniec mal manzetu prasknutu na pravej strane a uz ziadnu vazelinu a ak vymenil manzetu uz to prestalo neviemc ci to bude aj tvoj pripad
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní