Infiniti FX35

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

geartronic
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.09.2013 23:12
Zdieľať na Facebook

Infiniti FX35

Príspevok od používateľa geartronic »

Dobry vecer,
som tu nový a chcel by som poradit od skusenejsich ludi. Premyslam nad kupou jazdeného vozidla. Vozidlo by malo byt vyssie pripominajúce SUV. Konkretne kukam po Infiniti FX35. Nerad by som robil reklamu ale je to ten za 12 . Na co si mam davat pozor pri kupe takéhoto vozidla i ked je to uz starsie vozidlo stale je nadherne. so spotrebou som sa uz oboznamil, plyn urcite do toho auta nepojde, servisne naklady povazujem za pomerne dobre nieje to predrazene. Len celkovo ma zaujimaju vase postrehy na toto auticko a teda na co si davat pozor. Dakujem. rocny mój najazd je okolo 10 000-15 000 km ..
efendy69
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 09.10.2011 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa efendy69 »

prečítaj si tieto 2 témy:

http://forum.autobazar.eu/prispevok443516.html#443516

http://forum.autobazar.eu/kupa-nissan-m ... 38394.html

Motor FX35 je v podstate ten istý ako Nissan Murano 3.5

Osobne by som zobral radšej FX45 , ten je vraj menej kazivý.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ved infinity je nissan.len zmenili nazov lebo niektore krajiny maju alergiu na nissan.inac je to to iste.samozrejme ze nie na oko to by tym japoncom na taku fintu prisli hned.
histspeed
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 08.11.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa histspeed »

Takto chceli definovať Japonci svoje luxusné modeli.
Toyota má Lexus, Nissan Infiniti a Honda Acuru. V USA sa začali predávať niekedy v polovici 90-tych rokov. A ešte jedna značka sa pokúšala v USA presadiť svoj luxusný model a projekt sa volal Amati 1000 (malo to mať V12 motor) ten stroskotal a menší Amati 500 jazdil aj u nás pod iným názvom v 90-tych rokoch. Isto vieš o čo ide, teraz síce ešte nie, ale o chvíľu cez google....(Mazda Xedos v USA ako Millenia) :d :D

Ešte jedna zaujímavosť:
Prvým sériovo vyrábaným autom v ktorom bol zabudovaný systém GPS bola Mazda- Eunos Cosmo 4-tej generácie . Obrovské kupé určené pre japonský trh, ktoré bolo vyrábané medzi rokmi 1990-95 bolo vybavené dotykovým diplejom s televíznym prijímačom. Vyzeralo to zvláštne nad kazeťákom veľký farebný monitor a je zarážajúce, že už pred 20-mi rokmi to Japonci dokázali.

EDIT:
V roku 1989 predstavila Honda v Ženeve svoj NSX (New SportsCareX-perimental) prevzala tie najlepšie myšlienky európskeho dizajnu k nim typické Japonské cnosti-spoľahlivosť, praktickosť a všestrannosť. Auto testoval Ayrton Senna. Výsledok bol perfektný a dokonalý, ktorý dobre jazdil po meste, ale aj na okruhu. V USA sa predávala pod menom ACURA. Výkonnosť bola vyššia ako dostačujúca a ovládateľnosť úžasná vďaka tomu že auto malo ako štandard protiprekĺzavací systém kontroly stopy. Bolo to viac než dobré auto, ale v tom čase tí ktorí kupovali superautá dávali prednosť zvučnejším značkám (napr. Ferrari) a Honda mala možnosť zistiť, že život dokáže byť nespravodlivý...Dnes je táto Honda veľmi vyhľadávaná ako klasický super-automobil.
Naposledy upravil/-a histspeed v 03.09.2013 20:12, upravené celkom 3 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

poznamka k tomu GPS, v polke 90tych rokov som sa s tym stretol prvy krat na vystave lodi v rakusku, uz vtedy bola velka ponuka pristrojov, ceny sa hybali okolo 10000 mariek :3906:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

UAAAAAAA, nebol som jeho fanúšikom, ale volal sa AYRTON!!
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

niekoľko ulic od miesta kde byvam jedno také Infinity

parkuje voľne len tak na ulici....

ešte stale ma obute zimne gumy....

a na aute jazdí žena...

asi bude pravda to "rčení" o bananoch pre opicu....
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 6 neregistrovaných