VW Crafter - čudný zvuk pri preradovaní rychlosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ixtra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.02.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

VW Crafter - čudný zvuk pri preradovaní rychlosti

Príspevok od používateľa ixtra »

Dobrý deň prajem, mám taký problem, že pri preradovaní mi vydáva auto taký čudný zvuk, najmä to počuť pri 5-6, ale len vtedy ak už spušťam spojku a začína mi chytať, vtedy je to najhlasnejšie, akokeby sa treli o seba nejaké kovové súčiastky, no niekedy je to počuť aj počas jazdy, v servise mi hovorili že to bude výtlačné ložisko, no nie som si istý, obávam sa že to bude zotrvačník, ale na druhej strane mi auto nevybruje ani nič také, ani ked vypnem, alebo naštartujem, lebo v servise mi hovorili, kebyže je to ten zotrvačník bolo by to počuť aj pri naštartovaní, alebo vypnutí motora, ide o 2,5tdi 120kw, ďakujem za informácie.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To Ti dobre vraveli...asi najskorej to ložisko, pretože samotná lamela ak by bola obdratá tak by najskorej aj šmýkala...
japutko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 02.09.2007 15:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa japutko »

Zdravim, mame doma jedneho craftera a okrem kopu inych veci tam bol aj tento problem a bolo to spominane lozisko...
ixtra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.02.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ixtra »

Dakujem za odpovede, tak dam to vymeniť, presne tak, nemam najazdených iba 148 000 km, ale furt sa kazí, dneska mi zas rozsvietila kontrolka chladiacej kvapaliny, motor bol ešte studený a vodu som tam mal dosť, nechápem to, sú to velmi nevydarené autá.
japutko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 02.09.2007 15:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa japutko »

aj to sme uz riesili, u nas to bola nadobka chladiacej zla, po vymene bolo ok...
ixtra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.02.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ixtra »

Dakujem pekne za odpovede
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných