VW Passat CC 2,0 tdi 125 kw bluemotion dsg CR - nestartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misoo200
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.10.2008 09:37
Zdieľať na Facebook

VW Passat CC 2,0 tdi 125 kw bluemotion dsg CR - nestartuje

Príspevok od používateľa misoo200 »

po havarii ak sa to da tak nazvat vybehla nam na dialnici srnka vyhli sme sa ale do kanala ...kanal nie hlboky ale betonovy ...vybehli sme von na cestu ....prvotne nie velka skoda...rozbity olejova vana spatne troska kapota a jedna guma roztrhnuta...vymenila sa vana nalial olej...auto nastartovalo na chvilu islo sa s nim do lakovne zastalo...a nic toci toci nechce chytit...diagnostika nic nuekazuje...nevie niekto pomoct radou...dakujem...
pyton123
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16.05.2010 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pyton123 »

mne tiez diagnostika nic neukazovala a bola chyba v palivovom systeme lepsie povedane vstrek
misoo200
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.10.2008 09:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoo200 »

a co bolomtreba vsetko menit ? vstreky ? vsetky? je mozme aby boli ajmvsetky poskodene resp.zapchate?kolko stala oprava?dakujem
JOHNNYKOSCAK
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 16.10.2011 08:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOHNNYKOSCAK »

Myslím si a znovu opakujem, že na tomto fóre je o prieseroch 2.O TDi napísane viac než dosť, stačí pohľadať, ale kusok ťa namotivujem...

4OO eur +- jeden vstrek
misoo200
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.10.2008 09:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoo200 »

myslim si zensom prehladal vsetko a kazdy pripad jenspecificky pretomhladam radu a nie motivaciu...
pyton123
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16.05.2010 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pyton123 »

tak menili mi len ten prvy hlavny.akonahle ti na nom mimo odchylky klesne tlak,tak ti uz auto nenastartuje.stalo to vtedy neakych 700ecka aj s pracou.teraz to je asi lacnejsie.ale tohto roku si to volkswagen priznal,ze boli tie vstreky chybne,tak mi tie vstreky vymenili.mali by aj tebe.maju to prikazane.ak je to v tvojom pripade ta porucha.najprv skusali dat nove cerpadlo,ale bol to vstrek.
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

a nesvieti náhodou nejaká ďalšia kontrolka ktorá by nemala? keď sa niečo rozbabre tak je ťažké povedať, že kde je chyba, najlepšie by bolo keby to auto prezreli v servise kde ho robili, možno si všimnú že niečo nedotiahli, ak sa pred tým nič nejavilo, tak by to musela byť fakt náhoda aby to bola chyba nevyplývajúca z tej opravy

len taká pikoška, kolega si dal vyčistiť sanie (zasrané EGRkom), rozobrali , vyčistili, zložili, skúšobná jazda všetko OK, na druhý deň v robote mi hovorí že všetko OK, ale svieti mi kontrolka motora, hovorím mu, to ti len padol nejaký kábel, zle si mal zatlačené konektory, pozrel to a že mu padol káblik z EGR a RJ to hlásila ako poruchu, tí umelci mu zlomili tú západku v konektore, keby to ten umelec aspoň nejako zaistil, ale nie, pri plnom vedomí takto pustili Audi A6tku v tip top stave cez bránu
misoo200
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.10.2008 09:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoo200 »

nesvieti nic ine..ani diagnostika nic nic uplne nic ani nenaznaci..ak to nieje cerpadlo ani vstrek ? vies mi povedat prosim ta ktore to boli rocniky alebo motory alebo modely ktore mali tie chybne vstreky.? dakujem velmi pekne..
misoo200
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.10.2008 09:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoo200 »

vstreky to niesu...cerpadlo vymenene...cerpadlo taha naftu ale ale nedava ju do motora...tam sa nedostane..stale nejde nastartovat...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných