VW Passat 1.9 tdi 74kw AVB - ako pozapajat hadicky podtlaku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matusgb
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19.06.2013 19:47
Zdieľať na Facebook

VW Passat 1.9 tdi 74kw AVB - ako pozapajat hadicky podtlaku

Príspevok od používateľa matusgb »

Zdravim menili sme turbo a zabudli sme ako boli pozapajane hadicky od podtlaku a od vyrovnavacej nadoby podtlaku....Keby sa tu nasla nejaka dobra dusa a pomohla mi potreboval by som link alebo nejaku foto od niekoho typ je to passat 1.9tdi 74kw AVB motor dakujem pekne .....
matusgb
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19.06.2013 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matusgb »

a este som sa chcel spytat ked to bude zle pozapajane ako to je teraz a turbo nejako nejde tak sa moze nieco pokazit?
dubacikzh
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 21.09.2010 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubacikzh »

podla tohto ked zapojis pojde to ako nic..mozno tam mas nieco ine ale logicky ku vsetkemu prides ako to ma byt :) http://dieselpower.cz/forum/userpix/580 ... zEGR_1.jpg
matusgb
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19.06.2013 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matusgb »

Dakujem velmi pekne ...ale z tejto schemy mi nepasuju tie regulatory lebo ja ich mam napajane vsetky 3 na napatie ....tak by som ocenil aj nejake ine schemy dik....
dubacikzh
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 21.09.2010 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubacikzh »

pre boha...lepsie sa pozri nato vsetko porozmyslaj a krasne to zapojis tak ako ma byt...tu mas este druhy obrazok ale podla prveho je to asi prehladnejsie...http://dieselpower.cz/forum/userpix/5802_etkavac_1.jpg
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Jednoducho povedane z nadobky ide hadica vakuuova do vsetkych elektromagnetickych ventilov na stranu VAC.Zo strany OUT idu na rozne diely ako turbo,EGr,skrtiaca klapka.Co by si este chcel vediet?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných