Prerobenie auta na LPG.

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

baska.m.@post.sk
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21.04.2008 21:50
Zdieľať na Facebook

Prerobenie auta na LPG.

Príspevok od používateľa baska.m.@post.sk »

Zdravim vsetkych.Neviem ci tu uz bola tato tema preberana alebo nie.Uvazujem dat prerobit auto na LPG.Je to Golf4 1998 1.6 SR.nebehane 174000 km po generalke motora(velmi zral olej).Rocne nabeham 25000km.Chcem vediet ale su nevyhody LPG okrem novej nadrzi v kufri :4012: Dakujem vsetkym za odpevede.
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

nevyhody nie su .
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

daj si namontovat sekvencne nepocitis ziadny rozdiel akurat v tankovani,prva investicia montaz cc1200e,ako kde,a potom behas jak besny s autom aj na zachod,uvedim priklad mam ostavku 1.8 natankujem za 30e dojazd600km ani s naftikom tam nedojdes kde ja,vrelo odporucam.montuju uz na kazdy typ bez obmedzenia, :4012:
baska.m.@post.sk
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21.04.2008 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baska.m.@post.sk »

Chcem do dat prerobit do Korejoviec pri Svidniku.Ma to stat okolo 1000 ecka.Jazdim dlhe trasy Francuzko spat.Ake je to sekvencne a nejake ine??? Je to rozdiel len v tom tankovani???
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

sekvencne je ze davkuje palivo na kazdy valec ma to aj riadicu jednotku zato je aj drahsie,staretypi si steloval rucne,podla ucha,smrad,velka spotreba,slaby vykon o nicom,korejovce doporucujem velmi dobre recenzie kvalitna praca budes spokojny :4012:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

baska.m.@post.sk napísal:Chcem do dat prerobit do Korejoviec pri Svidniku.Ma to stat okolo 1000 ecka.Jazdim dlhe trasy Francuzko spat.Ake je to sekvencne a nejake ine??? Je to rozdiel len v tom tankovani???
mozes mat kopec problemom a mozes byt aj velmi spokojny. Zalezi na tom, kto a ako ti to spravi. VELMI zalezi na referenciach! :3906:
baska.m.@post.sk
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21.04.2008 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baska.m.@post.sk »

Aj ja som pocul na Korejovce same chvali tak uz se len objednat :3035: .Dakujem za prispevky.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

blaho3 napísal:nevyhody nie su .
ale su..bude lutovat ze si tam to lpg nedal namontovat skor :d :D
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

tak snad len to .
ps : fakt ale je ze nie vsade to urobia spravne a este zalezi ako je na tom tvoje auto
pretoze ak mas problemy s elektrikou napr tak na plyne sa to prejavi este viac .
DutchDixon
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 24.01.2008 22:57
Bydlisko: Nitran
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DutchDixon »

Tiez by som uz jazdil na LPG len mam problem s kolisajucimi otackami (motor ale nezdochne). Klapku som vycistil ale pomohlo iba ciastocne. Myslite ze by sa to na LPG zhorsilo?
Mazda 323 1.5 benzin najazdene cez 230 000.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

baska.m.@post.sk napísal:Chcem do dat prerobit do Korejoviec pri Svidniku.Ma to stat okolo 1000 ecka.Jazdim dlhe trasy Francuzko spat.Ake je to sekvencne a nejake ine??? Je to rozdiel len v tom tankovani???

Tam kde to ides prerabat vrelo odporucam :))) 100 000 km za nami a vsetko ide ako hodinky
kavejo13
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.10.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kavejo13 »

Korejovce a plyn?zabudnite.kamos sa tam drbal z ba a teraz mu nedviha telefon lebo ani nevystavil papiere od lpg a zacalo blbnut auto.neodporucam vobec!!!! :3c90:
jenda21
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24.07.2013 15:13
Zdieľať na Facebook

lpg

Príspevok od používateľa jenda21 »

Před nedávnem jsem narazil na článek, který by ti mohl pomoct. Sice se tam řeší spíše technická stránka věci, ale možná ti to pomůže.http://www.tipcars.com/magazin-lpg-ano-ci-ne-87.html
kavejo13
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.10.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kavejo13 »

Bol som osobne za francakom jasne ze poslem papire vsetko ze je ok ze certifikat na zapisanie riesi v ziline a volam cavovy a cavo ze francak mi nezaplatil uz za tolko aut ze nevyda cerfikat pokial francak nezaplati.volam francakovi ze to zaolati a stale nic.tri svtte roka sa snazim zapisat od neho lpg do tp ale neuspesne.jedine ze ho zaolatim este raz v ziline a cavo mi ho da pricom bolo vsetko zaplayene.a nie som jediny.som jediny kto sa ozval.korwjovce nikdy viac.aj keby to bolo zadarmo.ojebavac jeden!!!!
lpg-zvolen
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 14.08.2012 14:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpg-zvolen »

Pred tým ako si dáte namontovať LPG čítajte preferencie a nie len na tomto fóre ... lebo aj ja si viem vytvoriť X nickov :d :D a písať ódy ...

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných