Mondeo-obcas nejde nastartovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TIBORZ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Mondeo-obcas nejde nastartovat

Príspevok od používateľa TIBORZ »

AHOJ FORDACI.MAM FORD MONDEO 2,0TDCI /GHIA.KOMBI.R.V.2004.NAJAZDENE 206000.KM.STAVA SA MI PRI STARTOVANI,ZE MI NEJDE AUTO NASTAROVAT.STANE SA TO,ZE MI NA BUDIKOCH STIAHNE PRUD.ALE STIAHNE IBA KILOMETROVNIKY.OSTATNE-RYCHLOMER,ZHAVENIE ATD SU V PORIADKU.UZ SOM NECHAL SKONTROLOVAT STARTER,KONTAKTY,KABLE.VSETKO JE OK.BATERKA JE NOVA.INAK,UZ POUZIVAM NAHRADNY KLUC.PRETOZE TEN S DIALKOVYM MAM ZODRANY.UZ MI NESLO S NIM ANI ODOMKNUT AUTO.MYSLIM MECHANICKY.ZAMKNUT ISLO ALE OPACNE NIE.A PRI STARTOVANI SA MI VYSKYTOVAL TEN HORE UVEDENY PROBLEM.INA-KED SOM ZACAL POUZIVAT NAHRADNY KLUC,TAK CHVILU BOL SO STARTOVANIM POKOJ.TERAZ SA MI TO ZACALO ZNOVA OPAKOVAT.INAK AUTO POTOM NAKONIEC NASTARTUJEM.ALE NIEKEDY AZ NAVIACERO POKUSOV.ALEBO HO MUSIM NECHAT TAK CCA 20-30 MIN. LUDOVOPOVEDANE-NECHAT ODSTAT.NEVIEM,CO SA DEJE.ZEBY SPINACIA SKRINKA?CHLAPI,VEDEL BY MI NIEKTO PORADIT?DAKUJEM.PRAJEM VSETKYM HODNE STASTNYCH KM BEZ ZAVAD.[/b]
TIBORZ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TIBORZ »

AHOJ FORDACI.ESTE MA NAPADLA JEDNA VEC OHLADNE NESTARTOVANIA.MOHLO BY TO BYT AJ IMMOBILIZEROM?VEDEL BY MI NIEKTO PORADIT AKO TO MAM VYSKUSAT?MYSLIM POSTUP,VYPNUTIA IMMOBILIZERA A POTOM NASLEDNE JEHO AKTIVACIU.VDAKA ZA RADU.PO RADE VYSKUSAM A UVIDIME.DAKUJEM.POZDRAVUJEM.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Ti vôbec nevypínaš Caps Lock alebo ani nevieš ako sa to robí
TIBORZ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TIBORZ »

POZDRAVUJEM.TY...SA PISE S YPSYLONOM.Caps Lock viem vypnut.Vadi este nieco?Ak nevies poradit,tak druhe nech Ta netrapi.CITAJ SPRAVY S MALYMI PISMENAMI,KED VELKE TI ROBIA PROBLEM.S POZDRAVOM.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Pravidlá prispievania:

4. Vzhľad príspevku:
Nečitateľné texty, nadmerné používanie tagov, smajlíkov, interpunkčných znamienok či text písaný velkým písmom (CAPS LOCK) môžu viesť k zmazaniu príspevku.

S pozdravom...

:4012:
TIBORZ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TIBORZ »

Ok,odteraz budem pouzivat Caps Lock.Diky za upozornenie.Pozdravujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných