Nissan Almera - centrálne zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

roboro
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.01.2006 21:16
Zdieľať na Facebook

Nissan Almera - centrálne zamykanie

Príspevok od používateľa roboro »

Pozdravujem všetkých a prosím o radu. Máme Almeru 1,50 hatchback, benzín r.v. 2001. Máme ju od nova a žiaden problém až teraz. Asi malo už niečo prísť. Najprv pri zamknutí auta cez diaľkové + alarm mi zostávala svietiť jedna smerovka. Trebalo znova auto naštartovať a skúsiť zamknuť znova a po pár pokusoch to prestalo. Teraz máme opačný problém, ak sa auto zamkne smerovky obe po bliknutí zhasnú, ale keď auto odomknem po bliknutí jedna smerovka ostáva znova visieť a svieti neprerušovane stále. Prosím poraďte, čo to môže byť. Ďakujem.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Maš tam central orginal? Lebo alarm asi orginal nebude.
roboro
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.01.2006 21:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roboro »

Všetko mam namontované od nova pri kúpe auta v Nissan Martin. Alarm je značky Meta.
ondrotom
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 05.08.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrotom »

Skus preverit ci ti zatvaraju dobre vsetky dvere a zopnu snimace dveri,ak mas snimac aj na kapote,tak aj ten.Kontakty koroduju casom,normalna vec.Tym ze zostava svietit ten blinker sa snazi to auto nieco povedat.Ohladne chybovych hlaseni,mohol by vediet s.jaro.
roboro
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.01.2006 21:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roboro »

Prešiel som všetky dvere kapotu aj kufor a keď nie je niečo dobre zatvorené auto mi "zapíska" tak ako som bol aj predtým zvyknutý, takže tam asi problém nebude ... ale ďakujem.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Dialkove ovladanie zamykania je na kluči,alebo na klučenke od alarmu?
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Tipujem, ze na klucenke. Meta je hnoj... Tiez mam Metu ale alarm je odpojeny, urcite to tiez blblo. A ani ten central za nic nestoji.
roboro
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.01.2006 21:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roboro »

Zistil som že sú vypálené žiarovky "parkovačky" vymenil som ich a čuduj sa svete problém zmizol, klop, klop na drevo. Tak uvidíme na ako dlho ... Ďakujem všetkým za odpovede.
P.S. Ako som už písal auto máme od nova a od nova je tam aj namontovaný alarm s centrálnym zamykaním na prívesku. Auto používam ja a moja manželka každý deň, či zima,či leto, parkujem 12 rokov pred bytovkou a ináč ako na centrál s alarmom zamykanie ani nepoužívam a doteraz žiaden problém. Takže ja nemôžem povedať, že Meta je šmejd.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní