Iveco Daily 2009 - plavák

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jethro922
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 24.05.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Iveco Daily 2009 - plavák

Príspevok od používateľa jethro922 »

Zdravím,

auto je Daily III odťahovka 3.0 16v rv:09.

Ručička palivomera je padnutá celkom dole, mimo stupnice, nepohne sa pri zapnutí klúčika, eletrikár povedal, že je plavák v keli. Prosím, pasuje tam plavák aj z iného auta inej značky alebo len Iveco ? Vďaka

A ešte, kto sa vyzná: je nutné dať dole nádrž na vybratie plaváku? Dík
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Servisujem podobne Iveco. Na 90% maš prehnitu kablovačku. Nadrž musi ist dole. Ako prišiel elektrikar na to že plavak je zly ked ho nemal vybraty ? Konektor z plavaka daš dole aj bez zmontovania nadrže. V prvom rade by som prepipal kable od plavaku po svorkovnicu na lavom nosniku a od nej po pristrojovku.
jethro922
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 24.05.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jethro922 »

neviem ako na to dosiel, nebol som tam vtedy, to mi len bolo povedane. Ale vdaka, dam mu to overit
jethro922
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 24.05.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jethro922 »

ešte k tym brzdam, ako funguje ta kontrola oblozenia?

pri jazde mi to zasvietilo na displeji, oblozenia mali este dobru hrubku ale na krajoch sa drolili, celkovo boli zhorene, tak som zalozil nove, ale ... ten konektor ma dva kable, a stale mi vypisuje Check brake pads, musi sa to vymazat na Diag?
alebo aby to zhaslo skusobne, tak maju byt tie kable spojene alebo rozpojene?

este, ci si sa nestretol s takym broblemom: a to su svetla - pozičky, ostatne všetky funguju dobre,
ked zapnem na 1 svetla, tak idu vsetky(parkovačky), ale staci sa pohnut bez plynu ale nejaka vacsia nerovnost, a zhasne mi vpredu lava a vzadu prava(+bocne prave),

ak vypnem zapnem znova, tak sa rozsvieti, potom zoslabne asi na polovicu jasu, dva tri krat blikne a zhasne, ale uz sa sama nerozsvieti.

ma to sere lebo mi cela suprava blika jak kolotoc, a potom nevidim v noci na koniec vozika, zhasne aj fajka, neviem ci je lucas spatny alebo zase niekde kable v ....

vdaka za odpovede :)
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných