Ford Mondeo 2008

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Sigboy - zaujímavé spotreby. Zaujala ma najmä spotreba 3 litre na 100km - to si ako dokázal? :-)
sigboy26
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sigboy26 »

aké spotreby? nevšimol som si že by tu niekto uvádzal spotrebu a vonkoncom nie ja. ved to auto mám pár hodín
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Aha pardon, moja chyba. Zmýlil som si Ťa s delarosom.
sigboy26
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sigboy26 »

ok. odpustené :2f93: hej hej mám manuál, ale ten je zabudnutý v aute, a na padlo ma to doma pri pifku že som ho niekde nenašiel, tak som to skúsil tu. lol
delarosa
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delarosa »

sliedic: keby si sa dobre pozrel, tak za 900 ujdenych km som dotankoval nie plnu ale len polovicu nadrze, preto tam je taka spotreba ;) Bohuzial netankujem od plnej do plnej, preto mi ciastkove spotreby nesedia, no celkova spotreba je presna, sedi aj s mojim excelom ktory pouzivam uz 4 roky :)
Mondeo MK4 2.0 TDCi Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Už sem chodím dosť menej a ani témy už nestíham čítať všetky, ale len za posledný mesiac som do dvoch podobných tém dával odkaz na článok z Autoojetín takže sa pýtam moderátorov či ešte niekedy aj niečo robia?
mattiashking
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 30.11.2012 13:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattiashking »

sigboy26 napísal:ďakujem za rady.
Dnes som sa stal majiteľom Forda Mondeo 2008 ghia, 2,0 TDCI a hneď mikro problém. Neviete mi niekto poradiť kde nájdem AUX vstup v aute. Neviem či je to rozhodujúce, ale mám tam handsfree sadu Parrot
AUX sa nachádza v priehradke pred spolujazdcom, ak budeš mať šťastie na kus je tam aj USB :)

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných