Megane Coupe - nechce nastartovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stifler1
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 05.08.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Megane Coupe - nechce nastartovat

Príspevok od používateľa stifler1 »

cawte.. .mam taký problem s autom. vlastným renault megan coupe 1,6e 97rok vyroby a nejako ma nom hneva startovanie.sadnem do neho dam klucik do spinacky vsetky kontrolky svietia a idem startovat a nic...mal som vonku aj starter a ten bol funkcny.. neviem co stým ked nabijem trochu baterku tak potom mi auto hned chytí ... mohol by robit alternator ???... lebo ak nabijem poriadne baterku tam my vydrzi startovat tak 4 dni a potom to uz zasa nejde vobec. diky moc
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Svietia kontrolky a to nasledovne nic znamena, ze ani nepretoci motorom? Ak ano, tak to bude v alternatore. Alebo nieco potajomky odobera prud.
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

moze, multimetrom odmeraj napatie na baterii pred startom, aj pocas startu ak mas moznost, a po starte > tzn. ked motor vrci na volnobehu a na zvysenych otackach (2500) a potom sem hod co si nameral za hodnoty..
stifler1
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 05.08.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stifler1 »

Tak meral som to a alternátor dobijal v pohode .. vsetko co sa meralo tak dopadlo dopbre ale problem stále nieje vyrieseny... ked som pohýbal s minusovým káblom tak potom mi auto chytilo, ale ked sa mi stalo znovu ze sa mi nedalo nastartovat a hýbal som zasa tým minusovým teda kostrovým káblom uz to nechytilo... mylsím si ze bude chyba aj v plusovom kábli co ide priamo od startera.. je to mozné ???
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Pri štartovaní točí točí a nechytí alebo ani nezačne točit a aj zhášajú kontrolky? Stochto opisu sa fakt neda určit nejakú pricinu alebo závadu.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných