Iveco - obmedzovac

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mamuko555
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 13.09.2006 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamuko555 »

Jojko,nalepka mozno neplati ale nedalo mi a pozeram na maly technicak taku karticku
///max.povolena rychlost ( km/hod ) 80 ///
Je to jasne.Takze musi platit aj nalepka.
furby
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 26.11.2006 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa furby »

tu nalepku som tam dal preto,aby podaktori pochopili ze to nieje dodavka,ale 5,5tonka a ma to obmedzovac! lebo odzadu ked nevidia myto nacapene na okne tak to nevedia pochopit,preco idem tak pomali. a najradsej mam takych jak dnes: idem 80km,h za panom kamionom. zacnem pradbiehat a ked som vedla neho zarovno kabiny,tak prida na 90km/h.ok. zaradim sa zanho a zas ide 80km/h. toto sa zopakuje tri krat a potom ma to prestane bavit a taham sa zanim 120km jak debil 80tkou.sak ked ich nebavi soferovat,tak nech idu robit pekarov. a ked sa nudia,tak nech sa hraju s cicinou a nie ohrozuju druhych. toto je kazdodenna realita. vecsi a sylnejsi bere alebo ako?uz neaky ten rok a km mam odjazdene,ale uz ma to fakt zacina srat. kde su policajti ked sa toto deje? niekde sa drbu s vahami,alebo buzeruju s inspekciou prace..... to je cele!!!!!
edword99
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.03.2009 16:52
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edword99 »

moje nove iveco (12t 250-ka) ide este stale 90km :) spokojnost. ale je to talian..som zvdavy kolko vydrzi
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tak ako MB,MAN,VOLVO a čokoľvek iné

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní