Ford Galaxy 2,0 tdci - trhanie alebo zasekavanie serva

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

liu20
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 05.05.2006 08:43
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy 2,0 tdci - trhanie alebo zasekavanie serva

Príspevok od používateľa liu20 »

:38eb: :38eb: :38eb:
Ahojte.takto nejako ako smailovia sa xsichtim ked sa mi prejavi v aute problem zo servom.
Mam tento problem a prosim vas pekne o radu ako ho odstranit co najlacnejsie.
Problem:Nedávno mi z nicoho nic zacalo trhat volantom pri zatacani a robi to najcastejsie pri studenom aute ale nie je to zakon ze len vtedy.Najcastejsie ked mam volant rovno a chcem jemne zatocit tak musim prekonat iste sklbnutie pocit ako ked mate primrznute gumy k parkovisku rano alebo ked otocim plny pravy a chcem jemne vratit volant do stredu tak citim vo volante odpor ktory musim prekonat sklbnutim aby som mohol normalne dalej otacat volant.Servo kvapaliny mam dost nerobilo to vobec problem zacal po zrazke zo srnkou na pravu prednu cast auta.
poradte dakujem pekne.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

podla toho co opisujes je to servocerpadlo.ale nenapisal si co vsetko bolo menene opravovane po naraze.moze to byt cokolvek s cim cuvisi riadenie.ktovie kto to opravoval ak servis daj to reklamovat.
liu20
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 05.05.2006 08:43
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa liu20 »

Ahoj dakujem za odpoved.Opravu som si robil sam rozbite bolo len svetlo naraznik sahara kapota.Nic mechanicke .Pokial som prisiel do ciela tak tam poriadne nasnezilo dovnutra.Cital som ze to servo je elektricko hydraolicke tak ma napada nejake snimace alebo?
Inak tiez mam podozrenie ale kde je to cerpadlo na remenoch ho nevidim nie je to nejaky elektromotor?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak pohana ho elektromotor,najdes to podla nadoby kde sa dolieva olej je to ako celok.
heni20
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.10.2016 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa heni20 »

ahoj liu20 môžem sa spýtat aký bol problém, mne to robí tiež, tiež len ke´d je chladno a kým sa auto neohreje, len ke´d točím do ľava a len v tom prvom momemente otáčania a nejak nikto zatial nevie aký s tým je problém mam ford focus kombi 2005 2 l 98kw
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných