Renault Megane - vymena sedaciek

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

zolo a ty nevieš čítať ? To čo bolo doteraz napísané ?
To znamená že s najväčšou pravdepodobnosťou z toho kupéčka tie sedačky do hatchbacku naozaj pasovať budú,
ale ako napísal peto4, tie sedačky ktoré od niekoho kúpiš, budú mať už najmenej 11 rokov a teda z toho vyplýva že keď aj nebudú vyšúchané a pretlačené, tak materialy budú zostarnuté.
A nerobme si ilúzie, koža na sedačkách v megane nie je taká istá ako na sedačkách v Jaguári alebo MB.
Takže o tom to je.
Ale čudujem sa ti trocha, ten megane ešte nie je veterán a ešte dlho nebude, nech tam dáš hocijaké sedačky, stále to bude len 15-ročný spotrebák, takže ja by som sa radšej staral a peniaze vrážal do tých častí auta, ktoré mi zabezpečia, že ma to auto spoľahlivo dovezie tam, kam chcem.
zolo2
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 02.11.2008 16:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zolo2 »

ako ja mam audi s8 D2 pre luxus a rychlost ale ten megan mam na bežne chodenie do roboty a po meste behat žere to 4,5 litra nafty na 100km a zarucujem ti že taky megan ako mam ja len tak neuvidiš ma ORIGINAL nabehane 120tis.km lak povodny a bez jediného skrabanceka a všetko je v 100% stave je v lepsej kondicii ako neake 5 rocne auto vybavu tam mam full na megan okrem kože tam po technickej stranke neni co opravovat v renaulte mi povedal servizak ze tak zachovale auto este nevidel na to že to ma 16 rokov a uz tam robi neaky ten rok tak asi sa lachsie pochopi ze preco nad niecim takym rozmyslam a nerobim reklamu na to auto lebo ho nechcem predat
peto4
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 22.05.2006 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto4 »

zadne nepasuju lebo maju uplne inú konštrukciu a aj rozmery
ked budeš velmi hladať najdeš aj na 5dverového megana, len ich je naozaj velmi málo, napríklad faceliftová výbava "INITIALE PARIS" mala celokoženné sedačky
zolo2
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 02.11.2008 16:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zolo2 »

Tak som vyzistil aj prirovnal a pri minymalnych upravach tam sadnu a rozmerovo su totozne az na par mm
peto4
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 22.05.2006 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto4 »

daj potom foto ked to budeš mať prehodené, lebo som naozaj velmi zvedavý ako tam tie zadné dopasuješ

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný