Kúpa Ford Mondeo 2.0TDCi 85kW vs. 96 kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasz9
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 06.08.2007 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasz9 »

hmm uz pozeram len mondea ktore maju vymenene tie nestastne cerpadla a vstreky a majitel to vie vydokladovat. Aj u nas tych aut beha docela dost a vacsina su to TDCi, tak ak budu tie kriticke veci pomenene nemusi to byt taka katastrofa, uvidim....
ale aj tak bude asi lepsie ist pri kupe na diagnostiku do Ford servisu, mozno aspon co-to povie...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

za SKUTOCNE NOVE cerpadlo to nema vymenene ani jeden jediny z nich a to proste z dovodu ze NOVE taketo cerpadlo stoji viac ako cele auto z daneho rocnika. O vstrekovacoch plati to iste.

Bodka.
matoni28
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.05.2009 17:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matoni28 »

zdravim ja mam mondeo 2004 a ten tvoj nekutivovany TDDI motor, s vykonom slabych 66kw ale poviem ti absolutne som spokojny...mam najzdenych 216tisic km orignal, pri kupe malo 15Otisic ale ja som do neho neinvestoval skoro nic, ak neratam klasiku olej a filtre, tak akurat pri 170tis som menil kadky ci co na rozvodoch a potom uz iba brzdy...a teraz som bol aj na stk v jnuari a bez problemov som presiel... takze ja ti mondeo mozem len odporucit popripade sa viac docitas na www.fordclub.sk
Granek
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 11.10.2011 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Granek »

lukasz9 napísal:este som zabudol reagovat na toto ,,pri plnom vykone na par sekund sa rozsvieti kontrolka "zhavenia", strati tah, vypne turbo, nestartuje dobre teple, ma kovove spony vo filtri = zdochnute cerpadlo/vstrekovace´´ to myslis vazne turbo??
Prečo by to nemyslel važne ?? Ja s týmto mám realnu skusenost..odfajčene vstreky...položka dost nakladna...mam 96kW cez 280 tisic ale dalo sa to čakat... inak to čo pises ze zacinaju na 2 200..za taku cenu kupiš tak vydojenu a stočenu kravu..kde si chystaj dalsie 2 litre na vstreky a čerpadlo a dalši servis... po takých by som ani nepozeral

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných